Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 60
  • Návštěvy: 287/1
  • Fans: 140
  • web >
  • Praha 7  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
49207
Týden:
287
Dnes:
37
On-line:
1

Evropská liga - 1.předkolo

ID: 13039  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 32/0
 <  01 02 >

1.předkolo - odvety

Út 17.07. 17:45 Levski Sofia - Vaduz 3:2 (1:1)
Út 17.07. 17:55 FK Shkupi - Rangers 0:0 (0:0)
Út 17.07. 18:00 Honvéd - FK Rabotnički 4:0 (2:0)
St 18.07. 18:00 Žel.Sarajevo - Trans Narva 3:1 (2:1)
Čt 19.07. 15:00 Tobol - Samtredia 2:0 (1:0)
Čt 19.07. 15:00 Almaty - Engordany 7:1 (4:0)
Čt 19.07. 17:00 Irtys Pavlodar - Riteriai 0:1 (0:1)
Čt 19.07. 17:00 Laçi - Anorthosis 1:0 (0:0)
Čt 19.07. 17:00 Viitorul - RFC Union 0:0 (0:0)
Čt 19.07. 17:00 Gandzasar - Lech Poznań 2:1 (0:0)
Čt 19.07. 17:00 Din. Minsk - Derry City 1:2 (1:1)
Čt 19.07. 18:00 Molde - Glenavon FC 5:1 (2:0)
Čt 19.07. 18:00 Slavia Sofia - Ilves Tampere 2:1 (1:0)
Čt 19.07. 18:00 FC Kalju - Stjarnan FC 1:0 (0:0)
Čt 19.07. 18:00 Gzira - Radnički Niš 0:1 (0:1)
Čt 19.07. 18:30 Riga FC - CSKA Sofia 1:1 np (1:0)
Čt 19.07. 18:30 Slovan Bratislava - FC Milsami 5:0 (3:0)
Čt 19.07. 19:00 Häcken - FK Liepāja 1:2 (1:1)
Čt 19.07. 19:00 Dinamo Tbilisi - Dunajská Streda 1:2 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 Priština - CS Fola 0:1 np (0:0)
Čt 19.07. 19:00 Vardar Skopje - Pyunik 0:2 (0:0)
Čt 19.07. 19:00 Sarpsborg - ÍBV 2:0 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 Zaria Bălţi - Górnik Zabrze 1:1 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 AIK Stockholm - Shamrock Rovers 1:1 pp (0:1)
Čt 19.07. 19:00 Soligorsk - Quay FC 2:0 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 Maccabi Tel-Aviv - Ferencvárosi 1:0 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 Žalgiris Vilnius - KÍ Klaksvík 1:1 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 Keşle - Balzan Youths 2:1 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 Apollon Limassol - Stumbras 2:0 (1:0)
Čt 19.07. 19:30 FC Niderkorn - FK Qäbälä 0:1 (0:1)
Čt 19.07. 19:30 Nordsjaelland - Cliftonville 2:1 (0:1)
Čt 19.07. 19:45 Beitar Jeruzalém - Chikhura 1:2 (0:0)
Čt 19.07. 20:00 FC Kodaň - KuPS Kuopio 1:1 (0:0)
Čt 19.07. 20:00 Gjirokastra - Ventspils 3:3 (1:2)
Čt 19.07. 20:15 Sarajevo - Banants FC 3:0 (2:0)
Čt 19.07. 20:15 Maribor - Tirana 2:0 (1:0)
Čt 19.07. 20:30 Partizan - Rudar Pljevlja 3:0 (2:0)
Čt 19.07. 20:30 Trenčín - Podgorica 1:1 (0:0)
Čt 19.07. 20:30 Mladost - Tórshavn B36 1:2 (1:0)
Čt 19.07. 20:45 Osijek - Petrocub 2:1 (1:1)
Čt 19.07. 20:45 Runavík - Hibernian 4:6 (3:3)
Čt 19.07. 20:45 Coleraine FC - Vranje 0:2 (0:1)
Čt 19.07. 20:45 Tre Fiori - Velenje 0:3 (0:1)
Čt 19.07. 20:45 Dundalk - Levadia 2:1 (2:1)
Čt 19.07. 21:00 Újpest - Neftçi 4:0 (2:0)
Čt 19.07. 21:00 Domžale - Siroki Brijeg 1:1 (1:0)
Čt 19.07. 21:15 Hafnarfjördur - Lahti 0:0 (0:0)

2:1 (1:0)

Čt 02.08. 2018 19:00

Góly (Asistence)

   28´  J. Šural
   66´  S. Plavšič

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 88 90
O
O 85
O
Z 64
Z
Z 67
Z
U 88
U 75 90
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 85
O 90
Z
B
B
B
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Trenér:   Zdeněk Ščasný  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 06.12. 18:30
Sparta Praha - Slavia Praha
Ženy: 1.liga žen, So 20.02. 00:00
Sparta Praha - Pardubice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, St 30.12. 00:00
Sparta Praha - Ml. Boleslav
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, St 30.12. 00:00
Sparta Praha - Ml. Boleslav
: 2.liga žen, So 27.03. 00:00
Sparta Praha - ABC Braník
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina B, Ne 28.02. 12:00
Sparta Praha - Ďáblice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 7 2 0 27:3 23
2. 9 7 0 2 24:13 21
3. 9 5 3 1 15:8 18
4. 9 5 2 2 19:12 17
5. 9 5 0 4 13:11 15
6. 8 4 2 2 13:8 14
7. 9 4 2 3 10:11 14
8. 8 4 1 3 12:8 13
9. 8 4 1 3 13:10 13
10. 9 3 3 3 9:13 12
11. 8 3 1 4 11:11 10
12. 9 2 4 3 11:17 10
13. 7 2 2 3 10:7 8
14. 9 2 2 5 11:15 8
15. 9 2 0 7 9:18 6
16. 9 1 3 5 8:19 6
17. 9 1 2 6 7:21 5
18. 9 1 2 6 7:24 5

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.