Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 60
  • Návštěvy: 325/1
  • Fans: 140
  • web >
  • Praha 7  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
49223
Týden:
325
Dnes:
66
On-line:
1

Evropská liga - 1.předkolo

ID: 13039  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 30/0
< 01 02  > 

1.předkolo - 1.zápasy

Út 10.07. 18:00 Samtredia - Tobol 0:1 (0:0)
St 11.07. 15:30 Banants FC - Sarajevo 1:2 (1:2)
St 11.07. 17:30 FK Rabotnički - Honvéd 2:1 (1:1)
St 11.07. 17:45 Vaduz - Levski Sofia 1:0 (1:0)
St 11.07. 18:00 KÍ Klaksvík - Žalgiris Vilnius 1:2 (0:1)
St 11.07. 18:00 CS Fola - Priština 0:0 (0:0)
St 11.07. 20:45 Glenavon FC - Molde 2:1 (1:1)
Čt 12.07. 16:00 Pyunik - Vardar Skopje 1:0 (1:0)
Čt 12.07. 16:45 Ventspils - Gjirokastra 5:0 (5:0)
Čt 12.07. 17:00 Chikhura - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)
Čt 12.07. 17:30 Velenje - Tre Fiori 7:0 (1:0)
Čt 12.07. 17:30 Tirana - Maribor 0:1 (0:0)
Čt 12.07. 18:00 FK Qäbälä - FC Niderkorn 0:2 (0:0)
Čt 12.07. 18:00 Lahti - Hafnarfjördur 0:3 (0:2)
Čt 12.07. 18:00 Trans Narva - Žel.Sarajevo 0:2 (0:1)
Čt 12.07. 18:00 Levadia - Dundalk 0:1 (0:0)
Čt 12.07. 18:00 Ilves Tampere - Slavia Sofia 0:1 (0:0)
Čt 12.07. 18:00 KuPS Kuopio - FC Kodaň 0:1 (0:0)
Čt 12.07. 18:05 FK Liepāja - Häcken 0:3 (0:0)
Čt 12.07. 19:00 Quay FC - Soligorsk 1:3 (0:2)
Čt 12.07. 19:00 Neftçi - Újpest 3:1 (1:1)
Čt 12.07. 19:00 Petrocub - Osijek 1:1 (0:0)
Čt 12.07. 19:00 Engordany - Almaty 0:3 (0:2)
Čt 12.07. 19:00 Anorthosis - Laçi 2:1 (0:1)
Čt 12.07. 19:00 Ferencvárosi - Maccabi Tel-Aviv 1:1 (0:0)
Čt 12.07. 19:00 Balzan Youths - Keşle 4:1 (3:1)
Čt 12.07. 19:00 Derry City - Din. Minsk 0:2 (0:1)
Čt 12.07. 19:00 Tórshavn B36 - Mladost 0:0 (0:0)
Čt 12.07. 19:00 Riteriai - Irtys Pavlodar 0:0 (0:0)
Čt 12.07. 19:00 Stumbras - Apollon Limassol 1:0 (0:0)
Čt 12.07. 19:00 FC Milsami - Slovan Bratislava 2:4 (0:3)
Čt 12.07. 19:45 CSKA Sofia - Riga FC 1:0 (0:0)
Čt 12.07. 20:00 RFC Union - Viitorul 0:2 (0:1)
Čt 12.07. 20:00 Górnik Zabrze - Zaria Bălţi 1:0 (0:0)
Čt 12.07. 20:00 ÍBV - Sarpsborg 0:4 (0:0)
Čt 12.07. 20:00 Siroki Brijeg - Domžale 2:2 (0:2)
Čt 12.07. 20:05 Shamrock Rovers - AIK Stockholm 0:1 (0:0)
Čt 12.07. 20:15 Rudar Pljevlja - Partizan 0:3 (0:1)
Čt 12.07. 20:30 Podgorica - Trenčín 0:2 (0:2)
Čt 12.07. 20:45 Cliftonville - Nordsjaelland 0:1 (0:1)
Čt 12.07. 20:45 Lech Poznań - Gandzasar 2:0 (2:0)
Čt 12.07. 20:45 Rangers - FK Shkupi 2:0 (1:0)
Čt 12.07. 20:45 Hibernian - Runavík 6:1 (4:0)
Čt 12.07. 20:45 Vranje - Coleraine FC 1:1 (0:1)
Čt 12.07. 21:00 Dunajská Streda - Dinamo Tbilisi 1:1 (1:1)
Čt 12.07. 21:00 Radnički Niš - Gzira 4:0 (1:0)
Čt 12.07. 22:00 Stjarnan FC - FC Kalju 3:0 (1:0)

2:0

Čt 26.07. 2018 20:45

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 87
O
Z
Z
Z 46
Z 61
Z
U 84
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46 51
U 61
U 84
U
U
B
B
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 06.12. 18:30
Sparta Praha - Slavia Praha
Ženy: 1.liga žen, So 20.02. 00:00
Sparta Praha - Pardubice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, St 30.12. 00:00
Sparta Praha - Ml. Boleslav
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, St 30.12. 00:00
Sparta Praha - Ml. Boleslav
: 2.liga žen, So 27.03. 00:00
Sparta Praha - ABC Braník
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina B, Ne 28.02. 12:00
Sparta Praha - Ďáblice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 7 2 0 27:3 23
2. 9 7 0 2 24:13 21
3. 10 6 3 1 16:8 21
4. 9 5 2 2 19:12 17
5. 9 5 1 3 14:8 16
6. 10 5 0 5 13:13 15
7. 10 4 3 3 11:12 15
8. 8 4 2 2 13:8 14
9. 8 4 1 3 13:10 13
10. 9 3 3 3 9:13 12
11. 8 3 2 3 12:8 11
12. 9 3 2 4 12:12 11
13. 9 2 4 3 11:17 10
14. 9 2 2 5 11:15 8
15. 9 2 0 7 9:18 6
16. 9 1 3 5 8:19 6
17. 10 1 2 7 8:23 5
18. 10 1 2 7 7:25 5

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.