Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9490
  • Návštěvy: 2/1
  • Fans: 0

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
661
Týden:
2
Dnes:
1
On-line:
1

Evropská liga - 1.předkolo

ID: 13039  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 30/0
 <  01 02 >

1.předkolo - odvety

Út 17.07. 17:45 Levski Sofia - Vaduz 3:2 (1:1)
Út 17.07. 17:55 FK Shkupi - Rangers 0:0 (0:0)
Út 17.07. 18:00 Honvéd - FK Rabotnički 4:0 (2:0)
St 18.07. 18:00 Žel.Sarajevo - Trans Narva 3:1 (2:1)
Čt 19.07. 15:00 Tobol - Samtredia 2:0 (1:0)
Čt 19.07. 15:00 Almaty - Engordany 7:1 (4:0)
Čt 19.07. 17:00 Irtys Pavlodar - Riteriai 0:1 (0:1)
Čt 19.07. 17:00 Laçi - Anorthosis 1:0 (0:0)
Čt 19.07. 17:00 Viitorul - RFC Union 0:0 (0:0)
Čt 19.07. 17:00 Gandzasar - Lech Poznań 2:1 (0:0)
Čt 19.07. 17:00 Din. Minsk - Derry City 1:2 (1:1)
Čt 19.07. 18:00 Molde - Glenavon FC 5:1 (2:0)
Čt 19.07. 18:00 Slavia Sofia - Ilves Tampere 2:1 (1:0)
Čt 19.07. 18:00 FC Kalju - Stjarnan FC 1:0 (0:0)
Čt 19.07. 18:00 Gzira - Radnički Niš 0:1 (0:1)
Čt 19.07. 18:30 Riga FC - CSKA Sofia 1:1 np (1:0)
Čt 19.07. 18:30 Slovan Bratislava - FC Milsami 5:0 (3:0)
Čt 19.07. 19:00 Häcken - FK Liepāja 1:2 (1:1)
Čt 19.07. 19:00 Dinamo Tbilisi - Dunajská Streda 1:2 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 Priština - CS Fola 0:1 np (0:0)
Čt 19.07. 19:00 Vardar Skopje - Pyunik 0:2 (0:0)
Čt 19.07. 19:00 Sarpsborg - ÍBV 2:0 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 Zaria Bălţi - Górnik Zabrze 1:1 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 AIK Stockholm - Shamrock Rovers 1:1 pp (0:1)
Čt 19.07. 19:00 Soligorsk - Quay FC 2:0 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 Maccabi Tel-Aviv - Ferencvárosi 1:0 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 Žalgiris Vilnius - KÍ Klaksvík 1:1 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 Keşle - Balzan Youths 2:1 (1:0)
Čt 19.07. 19:00 Apollon Limassol - Stumbras 2:0 (1:0)
Čt 19.07. 19:30 FC Niderkorn - FK Qäbälä 0:1 (0:1)
Čt 19.07. 19:30 Nordsjaelland - Cliftonville 2:1 (0:1)
Čt 19.07. 19:45 Beitar Jeruzalém - Chikhura 1:2 (0:0)
Čt 19.07. 20:00 FC Kodaň - KuPS Kuopio 1:1 (0:0)
Čt 19.07. 20:00 Gjirokastra - Ventspils 3:3 (1:2)
Čt 19.07. 20:15 Sarajevo - Banants FC 3:0 (2:0)
Čt 19.07. 20:15 Maribor - Tirana 2:0 (1:0)
Čt 19.07. 20:30 Partizan - Rudar Pljevlja 3:0 (2:0)
Čt 19.07. 20:30 Trenčín - Podgorica 1:1 (0:0)
Čt 19.07. 20:30 Mladost - Tórshavn B36 1:2 (1:0)
Čt 19.07. 20:45 Osijek - Petrocub 2:1 (1:1)
Čt 19.07. 20:45 Runavík - Hibernian 4:6 (3:3)
Čt 19.07. 20:45 Coleraine FC - Vranje 0:2 (0:1)
Čt 19.07. 20:45 Tre Fiori - Velenje 0:3 (0:1)
Čt 19.07. 20:45 Dundalk - Levadia 2:1 (2:1)
Čt 19.07. 21:00 Újpest - Neftçi 4:0 (2:0)
Čt 19.07. 21:00 Domžale - Siroki Brijeg 1:1 (1:0)
Čt 19.07. 21:15 Hafnarfjördur - Lahti 0:0 (0:0)

5:1 (2:0)

Čt 19.07. 2018 18:00 - Aker Stadion

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Nejčtenější ze sportu