Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 431/2
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26695
Týden:
431
Dnes:
2
On-line:
2

Česká divize skupina B U-19

ID: 13448  |  Sezona: 2018/19  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 53/3
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

1.kolo

St 29.08. 10:00 Slovan Liberec B - Ústí n/L B 7:1 (5:0)
St 29.08. 10:00 FF Roudnice - Chomutov 4:3 np (1:3)
St 29.08. 10:15 Jablonec B - Teplice B 3:4 (1:3)
St 29.08. 14:45 Litvínov - Junior Děčín 4:1 (3:0)
St 29.08. 15:15 Sokolov B - Ervěnice 8:0 (3:0)
St 29.08. 15:15 CU Bohemians B - Česká Lípa 11:0 (5:0)
St 29.08. 16:00 Varnsdorf - Litoměřicko 3:0 (3:0)
St 29.08. 16:00 Mostecký FK B - Louny 7:0 (4:0)

1:3 (0:1)

So 22.08. 2020 17:00 - Energom aréna - 1350 diváků
Rozhodčí: Berka - Kubr, VaŇkát

Góly (Asistence)

   79´  J. Rezek

Góly (Asistence)

   15´  E. Nazarov
   65´  D. Heidenreich
   73´  J. Řezníček
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 76
Z 59
Z 67
Z 68
Z 67
Z 28 75
Z
Z 53
U 59
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 21
Z 87
Z 90
Z
Z
Z
U 83
U 40
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 59
O 59
O 67
Z 67
O 75
U
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 83
Z 87
Z 90
O
Z
O
B
Trenér:   Petr Čuhel   Trenér:   Stanislav Hejkal  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 26.09. 16:30
Teplice - Baník Ostrava
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 27.09. 11:00
Teplice - Slovan Liberec
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 27.09. 10:30
Teplice - Mladá Boleslav
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 27.09. 12:45
Teplice - Mladá Boleslav
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, Pá 25.09. 11:00
Teplice - Sparta Praha
: Okresní přebor, So 03.10. 00:00
Teplice - Duchcov
Ženy: 2.liga žen, Ne 27.09. 12:30
Baník Ostrava - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, Pá 25.09. 13:00
Teplice - Sparta Praha
: Okresní přebor MŽ, St 30.09. 17:00
Kostomlaty - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
Žáci U-12: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 4 0 0 15:4 12
2. 4 3 1 0 15:2 10
3. 4 3 0 1 8:5 9
4. 4 3 0 1 10:7 9
5. 4 2 1 1 7:3 7
6. 3 2 1 0 5:2 7
7. 4 2 1 1 4:3 7
8. 4 2 0 2 8:7 6
9. 4 1 2 1 5:4 5
10. 4 1 2 1 5:7 5
11. 4 1 1 2 5:7 4
12. 4 1 1 2 3:6 4
13. 4 1 0 3 5:10 3
14. 4 1 0 3 4:9 3
15. 4 0 2 2 3:6 2
16. 4 0 2 2 2:10 2
17. 3 0 1 2 2:7 1
18. 4 0 1 3 4:11 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.