Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13519
  • Návštěvy: 32/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropská liga - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3017
    Týden:
    32
    Dnes:
    7
    On-line:
    1
     <  01 02 >

    2.předkolo - odvety

    St 01.08. 18:00 CS Fola - Genk 1:4 (0:2)
    Čt 02.08. 02:15 Hafnarfjördur - Hapoel Haifa 0:1 (0:0)
    Čt 02.08. 17:00 Laçi - Molde 0:2 (0:2)
    Čt 02.08. 17:00 Alashkert - Sutjeska Nikšić 0:0 (0:0)
    Čt 02.08. 17:30 Larnaca - Dundalk 4:0 (3:0)
    Čt 02.08. 18:00 Din. Minsk - Dunajská Streda 4:1 (1:0)
    Čt 02.08. 18:00 Flora - APOEL Nikósie 2:0 (2:0)
    Čt 02.08. 18:00 Valletta - Zrinjski 1:2 (1:1)
    Čt 02.08. 18:00 Slavia Sofia - Hajduk Split 2:3 (1:1)
    Čt 02.08. 18:00 Riteriai - Partizan 1:1 (1:1)
    Čt 02.08. 18:00 Pyunik - Tobol 1:0 (0:0)
    Čt 02.08. 18:30 Lilleström - LASK Linz 1:2 (0:1)
    Čt 02.08. 18:30 Häcken - RB Leipzig 1:1 (0:0)
    Čt 02.08. 19:00 Apollon Limassol - Žel.Sarajevo 3:1 (1:1)
    Čt 02.08. 19:00 AIK Stockholm - Nordsjaelland 0:1 (0:1)
    Čt 02.08. 19:00 Lincoln Red Imps - New Saints 1:1 (1:0)
    Čt 02.08. 19:00 Sparta Praha - Vranje 2:1 (1:0)
    Čt 02.08. 19:00 Admira - CSKA Sofia 1:3 (0:1)
    Čt 02.08. 19:00 FC Niderkorn - Honvéd 2:0 (1:0)
    Čt 02.08. 19:00 Mariupol - Djurgården 2:1 pp (1:1)
    Čt 02.08. 19:00 Vaduz - Žalgiris Vilnius 1:1 (1:0)
    Čt 02.08. 19:15 Atromitos - Brest 1:1 (0:0)
    Čt 02.08. 20:00 Vitesse - Viitorul 3:1 (1:0)
    Čt 02.08. 20:00 Vikingur - Torpedo Kutaisi 0:4 (0:2)
    Čt 02.08. 20:00 Beşiktaş - Tórshavn B36 6:0 (2:0)
    Čt 02.08. 20:00 Radnički Niš - Maccabi Tel-Aviv 2:2 (1:2)
    Čt 02.08. 20:00 Asteras T. - Hibernian 1:1 (0:1)
    Čt 02.08. 20:00 FC Kodaň - Stjarnan FC 5:0 (3:0)
    Čt 02.08. 20:15 Sarajevo - Bergamo 0:8 (0:5)
    Čt 02.08. 20:15 Maribor - Chikhura 2:0 (0:0)
    Čt 02.08. 20:30 Domžale - Ufa 1:1 (0:0)
    Čt 02.08. 20:30 FCSB - Velenje 4:0 (1:0)
    Čt 02.08. 20:30 Slovan Bratislava - Balzan Youths 3:1 (1:0)
    Čt 02.08. 20:30 Trenčín - Górnik Zabrze 4:1 (2:0)
    Čt 02.08. 20:45 Burnley - Aberdeen 3:1 pp (1:1)
    Čt 02.08. 20:45 Alkmaar - Almaty 2:1 (1:1)
    Čt 02.08. 20:45 Lech Poznań - Soligorsk 3:1 pp (1:1)
    Čt 02.08. 20:45 Rangers - Osijek 1:1 (0:0)
    Čt 02.08. 20:45 Bordeaux - Ventspils 2:1 (1:0)
    Čt 02.08. 20:45 La Fiorita - FK Spartaks 0:3 (0:2)
    Čt 02.08. 20:45 Sarpsborg - St. Gallen 1:0 (1:0)
    Čt 02.08. 20:45 Drita - Dudelange 1:1 (1:0)
    Čt 02.08. 21:00 Rio Ave - Jagiellonia 4:4 (2:1)
    Čt 02.08. 21:00 Crusaders FC - Ol. Lublaň 1:1 (1:1)
    Čt 02.08. 21:00 Újpest - FC Sevilla 1:3 (0:1)
    Čt 02.08. 22:00 Valur Reykjavík - FC Coloma 3:0 (0:0)

    3:1 (1:0)

    Čt 02.08. 2018 20:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Soutěž nemá správce [ více ]
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 9 0 1 42:5 27
    2. 10 8 1 1 20:6 25
    3. 10 7 2 1 21:6 23
    4. 10 6 4 0 23:11 22
    5. 10 5 3 2 21:11 18
    6. 10 5 3 2 18:13 18
    7. 9 4 5 0 21:13 17
    8. 10 5 2 3 11:11 17
    9. 9 2 5 2 10:13 11
    10. 10 2 3 5 15:18 9
    11. 10 1 6 3 12:17 9
    12. 10 2 3 5 8:16 9
    13. 10 2 3 5 16:30 9
    14. 10 2 2 6 9:18 8
    15. 10 2 2 6 11:21 8
    16. 10 1 2 7 9:27 5
    17. 10 0 3 7 12:27 3
    18. 10 0 3 7 11:27 3

    Nejčtenější ze sportu