Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2060
  • Návštěvy: 103/1
  • Fans: 18
  • web >
  • Hradec Králové  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
23365
Týden:
103
Dnes:
31
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 117/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

5.kolo

09.08. 18:00 Zlín - Teplice 1:0 (0:0)
So 10.08. 15:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 4:2 (2:1)
So 10.08. 17:00 Sigma Olomouc - Karviná 1:1 (1:0)
So 10.08. 17:00 1.FK Příbram - Č. Budějovice 2:0 (2:0)
So 10.08. 19:30 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
Ne 11.08. 16:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
Ne 11.08. 16:30 Jablonec - Opava 2:1 (0:0)
Ne 11.08. 19:00 Ml. Boleslav - Sparta Praha 4:3 (2:1)

4:0 (2:0)

St 08.07. 2020 18:00 - DOOSAN Aréna - 2925 diváků
Rozhodčí: Rejžek - Kotalík, Pečenka

Góly (Asistence)

   12´  A. Čermák
   34´  J. Kovařík
   56´  A. Čermák   (penalta)
   61´  O. Mihálik

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 82
O
O
O 57
Z 66
Z
Z
Z
Z 82
U 82
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
O
O
Z 81
Z
U 72
U 60
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 57
O 66
U 82
O 82
Z 82
O
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 60
U 72
Z 81
Z
B
Trenér:   Adrian Guľa   Trenér:   Pavel Hoftych  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 25.10. 10:15
H. Králové - Chlumec n. C.
Ženy: 2.liga žen, So 24.10. 00:00
Sigma Olomouc - H. Králové
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 24.10. 13:00
H. Králové - Baník Ostrava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 24.10. 15:15
H. Králové - Baník Ostrava
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, Ne 25.10. 00:00
H. Králové - Ústí n/L
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 25.10. 00:00
H. Králové - Ústí n/L
Žáci U-15: Česká liga, So 24.10. 00:00
FC Liberec-mládež - H. Králové
Žáci U-14: Česká liga, So 24.10. 00:00
FC Liberec-mládež - H. Králové
Žáci U-13: ČL skupina D, So 24.10. 00:00
Chrudim - H. Králové
Žáci U-12: ČL skupina D, So 24.10. 00:00
Chrudim - H. Králové
Dívky U-13: OP ml.žáci, Ne 25.10. 14:30
Stěžery - H. Králové
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 28 17 10 1 58:30 61
2. 28 13 9 6 46:30 48
3. 28 12 10 6 32:23 46
4. 28 14 4 10 42:36 46
5. 28 11 10 7 37:22 43
6. 28 10 12 6 35:30 42
7. 28 10 6 12 33:31 36
8. 28 9 7 12 37:38 34
9. 28 8 9 11 35:40 33
10. 28 7 11 10 24:30 32
11. 28 8 8 12 30:45 32
12. 28 7 9 12 27:40 30
13. 28 6 10 12 29:45 28
14. 28 6 9 13 20:34 27
15. 28 6 8 14 28:39 26

Nejčtenější ze sportu