Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 266/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26738
Týden:
266
Dnes:
35
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 233/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

2.kolo

19.07. 18:30 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
So 20.07. 17:00 1.FC Slovácko - Č. Budějovice 0:2 (0:1)
So 20.07. 17:00 Sigma Olomouc - Zlín 1:0 (0:0)
So 20.07. 17:00 Opava - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
So 20.07. 19:30 Sparta Praha - Jablonec 2:0 (0:0)
Ne 21.07. 16:30 Bohemians 1905 - Ml. Boleslav 3:0 (3:0)
Ne 21.07. 19:00 Teplice - Slavia Praha 1:5 (0:3)
Po 22.07. 18:00 Karviná - Baník Ostrava 1:2 (0:1)

3:0 (3:0)

Ne 21.07. 2019 16:30 - Ďolíček - 4522 diváků
Rozhodčí: Machálek - Dresler, Horák

Góly (Asistence)

     K. Vacek
   41´  J. Podaný
   43´  P. Hronek

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 64
O
O
Z
Z 77
Z 24 85
Z
Z
U 57
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 68
O
Z 63
Z
Z
Z 46
Z
Z
U 46
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 57
Z 77 89
Z 85
O
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
U 46
Z 68
U
O
Z
B
Trenér:   Martin Hašek   Trenér:   Jozef Weber  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Chlumec n. C. - Teplice
B-Tým: ČFL - skupina B, Po 05.10. 13:00
Bohemians 1905 - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 04.10. 10:15
Dukla Praha - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 04.10. 12:30
Dukla Praha - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, So 03.10. 10:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor, So 03.10. 00:00
Teplice - Duchcov
Ženy: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Teplice - H. Králové
Žáci U-14: Česká liga, So 03.10. 12:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor MŽ, St 30.09. 17:00
Kostomlaty - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, So 03.10. 13:30
SK Kladno - Teplice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 03.10. 13:30
SK Kladno - Teplice

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.