Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2060
  • Návštěvy: 603/1
  • Fans: 19
  • web >
  • Hradec Králové  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
25556
Týden:
603
Dnes:
153
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 115/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

8.kolo

So 31.08. 15:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2:1 (0:0)
So 31.08. 17:00 1.FC Slovácko - Ml. Boleslav 1:1 (1:0)
So 31.08. 19:30 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)
Ne 01.09. 16:30 Č. Budějovice - Zlín 2:0 (1:0)
Ne 01.09. 16:30 Jablonec - Baník Ostrava 2:1 (2:0)
Ne 01.09. 16:30 Opava - Slavia Praha 1:1 (0:1)
Ne 01.09. 16:30 Teplice - Karviná 0:0 (0:0)
Ne 01.09. 19:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 3:3 (1:2)

2:0 (1:0)

Ne 01.09. 2019 16:30 - Střelecký ostrov - 3447 diváků
Rozhodčí: Hrubeš - Blažej, Hock

Góly (Asistence)

   23´  P. Brandner
   84´  M. Rabušic

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z
Z 19
Z 79
Z
Z
U 73
U
U 88
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z
Z 31 66
Z
Z 5
Z
Z
Z
Z 74
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 73
O 79
O 88
B
U
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 5
O 66
Z 74
Z
B
Z
Z
Trenér:   David Horejš   Trenér:   Josef Csaplár  
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, Út 02.03. 14:00
H. Králové - Viktoria Plzeň
B-Tým: ČFL - skupina B, So 06.03. 14:00
H. Králové - Bohemians 1905
Ženy: 2.liga žen, So 27.02. 14:00
H. Králové - Baník Ostrava
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 06.03. 12:30
H. Králové - Sigma Olomouc
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 27.02. 14:15
Č.Budějovice Ak - H. Králové
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, Ne 28.02. 10:00
FŠ Litvínov - H. Králové
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 28.02. 12:15
FŠ Litvínov - H. Králové
Žáci U-15: Česká liga, So 06.03. 10:00
FC Liberec-mládež - H. Králové
Žáci U-14: Česká liga, So 06.03. 12:00
FC Liberec-mládež - H. Králové
Žáci U-13: ČL skupina D, So 27.03. 10:00
H. Králové - Pardubice
Žáci U-12: ČL skupina D, So 27.03. 10:00
H. Králové - Pardubice
Dívky U-13: OP ml.žáci, So 20.03. 10:00
H. Králové - Černilov

Nejčtenější ze sportu