Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 1011/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
32972
Týden:
1011
Dnes:
264
On-line:
1

Moravskoslezská fotbalová liga

ID: 13796  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 66/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

16.kolo

So 16.11. 10:15 Otrokovice - Rosice 1:0 (1:0)
So 16.11. 10:15 Frýdek-Místek - Velké Meziříčí 3:0 (2:0)
So 16.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Dolní Benešov 1:0 (1:0)
So 16.11. 10:15 Uničov - Vyškov 2:2 (1:1)
So 16.11. 13:30 Hlučín - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
So 16.11. 13:30 Petřkovice - Kroměříž 3:2 (1:0)
So 16.11. 13:30 Znojmo - Zlín B 2:1 (1:1)
So 16.11. 13:30 Uherský Brod - Baník Ostrava B 1:4 (1:1)
So 16.11. 13:30 Vrchovina - Blansko 2:1 (2:1)

4:1 (2:0)

So 23.01. 2021 14:00 - Andrův stadion
Rozhodčí: Lerch - Caletka, Antoníček

Góly (Asistence)

   26´  K. Daněk
   29´  . Gonzalez
   64´  . Gonzalez
   65´  D. Houska

Góly (Asistence)

   57´  A. Nešický   (penalta)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 79
O
O
O
Z 79
Z 28
Z 69
Z 79
Z
U 69
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 82
Z 71
Z 32 45
Z 71
Z 71
Z
Z 50
U
U 46
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 69
Z 69
Z 79
O 79
O 79
O
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
B 46
Z 71
Z 71
Z 71
O 82
B
Z
Trenér:   Radoslav Látal   Trenér:   Lukáš Černín  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, Út 09.03. 16:00
Bohemians 1905 - Sigma Olomouc
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 14.03. 10:30
Jihlava - Sigma Olomouc
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 13.03. 11:00
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 13.03. 13:15
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 14.03. 10:30
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 14.03. 12:45
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Žáci U-15: MSL Top, Ne 21.03. 10:00
Sigma Olomouc - Zlín
: 2.liga žen, So 13.03. 14:00
Líšeň - Sigma Olomouc
Žáci U-14: MSL Top, Ne 21.03. 12:00
Sigma Olomouc - Zlín
Žáci U-13: MSL skupina jih, Ne 14.03. 10:00
Sigma Olomouc - Sparta Brno
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 13.03. 10:00
Sigma Olomouc - Sparta Brno

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.