Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 96/1
  • Fans: 21
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13778
Týden:
96
Dnes:
7
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 54/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

2. kolo

Út 27.08. 17:00 Dolní Benešov - Prostějov 2:3 (0:2)
Út 27.08. 17:00 Rosice - Sigma Olomouc 1:5 (1:2)
Út 27.08. 17:00 Nové Město - 1.FC Slovácko 0:5 (0:4)
Út 27.08. 17:00 Val. Meziříčí - Třinec 0:5 (0:2)
St 28.08. 17:00 Táborsko - Varnsdorf 4:5 (4:4)
St 28.08. 17:00 Lanžhot - Baník Ostrava 1:3 (1:3)
St 28.08. 17:00 Vltavín - Vlašim 2:1 (1:1)
St 28.08. 17:00 Mar. Lázně - Slovan Liberec 2:5 (1:3)
St 28.08. 17:00 Olešnice - Opava 0:6 (0:2)
St 28.08. 17:00 Petřkovice - Zbrojovka Brno 3:4 (3:3)
St 28.08. 17:00 Chlumec n. C. - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
St 28.08. 17:00 Přepeře - Chrudim 0:1 (0:1)
St 28.08. 17:00 Frýdek-Místek - Karviná 1:3 (0:2)
St 28.08. 17:00 Králův Dvůr - Dukla Praha 0:2 (0:1)
St 28.08. 17:00 Uničov - Zlín 1:4 (0:2)
St 28.08. 17:00 Velvary - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
St 28.08. 17:00 Zápy - Bohemians 1905 2:3 (0:1)
St 28.08. 17:00 Ždírec n.D. - Líšeň 0:4 (0:2)
St 28.08. 17:00 Ústí n.O. - Č. Budějovice 0:2 (0:1)
St 28.08. 17:00 Písek - Teplice 1:3 (1:0)
St 28.08. 17:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 0:5 (0:3)
St 28.08. 17:00 Domažlice - Ústí n/L 3:2 np (1:1)
St 28.08. 17:30 Štěchovice - Sokolov 1:4 (1:3)
Út 03.09. 17:00 Benešov - Pardubice 2:1 (2:0)
St 04.09. 17:00 Admira Praha - H. Králové 1:2 (1:0)
St 04.09. 17:30 Hostouň - Jihlava 1:6 (1:4)
Út 10.09. 16:30 Hlučín - Vítkovice 4:2 (3:1)

0:6 (0:2)

St 28.08. 2019 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   10´  R. Dedič
   42´  E. Bernadina
   48´  B. Manzia
   67´  R. Dedič
   71´  V. Jurečka
   83´  R. Dedič
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z 46
Z
Z
Z
Z
Z
Z 64
U 46
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 71
Z
Z
Z
Z
Z 56
U 46
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
U 46
Z 64
Z
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
U 56
U 71
U
U
Z
Z
Trenér:   Ladislav Gallo   Trenér:   Ivan Kopecký  
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 31.10. 10:15
Sokolov - Králův Dvůr
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 31.10. 00:00
Jablonec - Sokolov
Starší dorost B: ČD skupina B, So 31.10. 00:00
Jablonec - Sokolov
Ml. žáci B: Krajská soutěž, So 31.10. 10:00
Drmoul - Sokolov
Žáci U-13: ČL skupina B, St 28.10. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-15: Divize skupina B, So 31.10. 00:00
FŠ Litvínov - Sokolov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 01.11. 00:00
Rokycany - Sokolov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 01.11. 00:00
Rokycany - Sokolov
B-Tým: Okresní soutěž, Ne 25.10. 14:30
Sokolov - Krásno
Žáci U-12: ČL skupina B, St 28.10. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-14: Divize skupina B, So 31.10. 00:00
FŠ Litvínov - Sokolov
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 32:6 21
2. 7 6 0 0 1 24:9 18
3. 8 5 1 0 2 15:17 17
4. 8 5 0 0 3 17:10 15
5. 7 5 0 0 2 13:8 15
6. 8 3 0 3 2 13:11 12
7. 8 4 0 0 4 13:14 12
8. 6 3 1 0 2 11:8 11
9. 6 3 1 0 2 8:8 11
10. 7 3 0 1 3 18:14 10
11. 8 2 1 1 4 9:15 9
12. 7 3 0 0 4 7:15 9
13. 8 2 1 0 5 14:13 8
14. 8 2 0 0 6 9:18 6
15. 8 1 0 0 7 7:22 3
16. 6 0 0 0 6 1:23 0

Nejčtenější ze sportu