Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3409
  • Návštěvy: 29/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Kroměříž  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8468
Týden:
29
Dnes:
9
On-line:
1

2:0 (2:0)

Ne 11.10. 2020 10:15

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 82/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08  > 

Předkolo

26.07. 18:00 Vsetín - Val. Meziříčí 3:5 (1:2)
So 27.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Humpolec 1:2 (1:1)
So 27.07. 17:00 Polanka - Nový Jičín 0:3 (0:1)
So 27.07. 17:00 Skaštice - Blansko 3:2 np (2:2)
So 27.07. 17:00 Olešnice - Nové Sady 1:0 (0:0)
So 27.07. 17:00 Želetava - Tasovice 2:4 pp (2:2)
So 27.07. 17:00 Start Brno - Nové Město n.M. 1:5 (1:3)
So 27.07. 18:00 Frýdlant n.O. - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
Ne 28.07. 15:00 Hlubina - Heřmanice 3:1 (2:1)
Ne 28.07. 17:00 Nevšová - Slavičín 0:9 (0:5)
Ne 28.07. 17:00 Dětmarovice - Bohumín 2:1 (0:0)
Ne 28.07. 17:00 Všechovice - Hranice 3:2 (1:1)
Ne 28.07. 17:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 1:3 (0:3)
Ne 28.07. 17:00 Slavoj Polná - Stará Říše 1:3 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 HFK Olomouc - Vyškov 2:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Havířov - Hlučín 1:2 (1:2)
Ne 28.07. 17:00 Bzenec - Rosice 0:2 (0:0)
Ne 28.07. 17:00 Bruntál - Rýmařov 2:3 (1:2)
Ne 28.07. 17:00 Frenštát - Kozlovice 3:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Přerov - Otrokovice 0:5 (0:3)
Ne 28.07. 17:00 Šumperk - Kroměříž 1:6 (0:2)
Ne 28.07. 17:00 Brumov - Strání 0:4 (0:2)
Ne 28.07. 17:00 Lanžhot - Hodonín 3:1 (2:0)
St 31.07. 17:30 Soběslav - J. Hradec 3:0 (2:0)
02.08. 18:00 Dobříš - Klatovy 5:2 (0:2)
So 03.08. 10:15 Dvůr Králové - Benátky 3:1 (0:1)
So 03.08. 10:15 SK Kladno - Ostrov 2:0 (2:0)
So 03.08. 10:15 Kutná Hora - Meteor 0:1 (0:0)
So 03.08. 10:15 Louny - Brandýs 0:2 (0:1)
So 03.08. 10:30 Petřín Plzeň - Hostouň 1:2 (0:1)
So 03.08. 10:30 Chomutov - Neratovice 1:0 (0:0)
So 03.08. 10:30 Komárov - Hořovice 1:0 (0:0)
So 03.08. 17:00 Poříčany - Český Brod 2:4 (0:2)
So 03.08. 17:00 Slaný - Přeštice 3:2 (1:1)
So 03.08. 17:00 Mor. Třebová - Vysoké Mýto 0:5 (0:2)
So 03.08. 17:00 Libčany - Nymburk 3:2 (2:2)
So 03.08. 17:00 Skalice - Libiš 0:2 (0:0)
So 03.08. 17:00 Srbice - Brozany 3:2 np (2:2)
So 03.08. 17:00 N. Sedlo - Souš 0:5 (0:2)
So 03.08. 17:00 N. Včelnice - Sedlčany 0:10 (0:7)
So 03.08. 17:00 Rokycany - Aritma Praha 1:2 (0:2)
So 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Ostrá 1:3 (0:3)
So 03.08. 17:00 Admira Praha - Živanice 2:1 (0:1)
So 03.08. 17:00 Mar. Lázně - SK Rakovník 2:0 (1:0)
So 03.08. 17:00 Březová - Doubravka 3:2 (3:1)
So 03.08. 17:00 Náchod - Horky 3:0 (2:0)
So 03.08. 17:00 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 3:0 (2:0)
So 03.08. 17:00 Hlinsko - Kolín 0:1 (0:0)
So 03.08. 17:00 Letohrad - Čáslav 1:0 (0:0)
So 03.08. 17:00 Česká Lípa - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)
So 03.08. 17:00 Štětí - Velké Hamry 3:4 pp (3:3)
So 03.08. 17:00 Hvězda Cheb - Zbuzany 3:5 (2:2)
St 07.08. 18:00 Trutnov - Přepeře 0:3 (0:1)

3:2 n.p. (2:2)

So 27.07. 2019 17:00

Góly (Asistence)

   22´  O. Zavadil
   64´  J. Gojš

Góly (Asistence)

   74´  D. Urbančok
   90´  D. Štrombach
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 55
Z 90
Z 74
Z 90
Z
Z 86
Z
Z 83
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 90
O
Z 67
Z 90
Z
Z 46
Z
Z
Z
U 67
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 74
Z 83
O 86
Z 90
B
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
O 67 90
U 67
Z 90
O
B
Správce karty klubu: X X
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 18 4 4 61:27 58
2. 26 18 2 6 60:26 56
3. 26 17 3 6 76:33 54
4. 26 14 4 8 65:53 46
5. 26 14 2 10 68:49 44
6. 26 12 3 11 56:57 39
7. 26 11 3 12 59:69 36
8. 26 10 4 12 50:57 34
9. 26 9 6 11 40:41 33
10. 26 8 4 14 49:61 28
11. 26 8 4 14 44:60 28
12. 26 8 4 14 48:67 28
13. 26 6 5 15 41:67 23
14. 26 3 4 19 27:77 13

Nejčtenější ze sportu