Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3409
  • Návštěvy: 40/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Kroměříž  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8504
Týden:
40
Dnes:
12
On-line:
1

2:0 (2:0)

Ne 11.10. 2020 10:15

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 58/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

1. kolo

St 07.08. 17:30 Náchod - Viktoria Žižkov 0:5 (0:0)
Út 13.08. 17:00 SK Kladno - Štěchovice 1:2 (1:0)
Út 13.08. 18:00 Březová - Mar. Lázně 0:3 (0:1)
Út 13.08. 18:00 Brandýs - Ústí n/L 0:10 (0:5)
Út 13.08. 18:00 Meteor - Chrudim 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Přepeře - Dvůr Králové 6:2 (2:2)
St 14.08. 17:00 Všechovice - Petřkovice 0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00 Velké Hamry - Varnsdorf 0:4 (0:1)
St 14.08. 17:00 Val. Meziříčí - Slavičín 4:2 pp (1:1)
St 14.08. 17:00 Hlubina - Dolní Benešov 1:2 (0:1)
St 14.08. 17:00 Srbice - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí 4:2 (3:0)
St 14.08. 17:00 Rýmařov - Uničov 2:3 (2:1)
St 14.08. 17:00 Skaštice - Líšeň 3:5 (1:3)
St 14.08. 17:00 ČLU Beroun - Dukla Praha 0:7 (0:4)
St 14.08. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:3 (1:0)
St 14.08. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno 0:3 (0:2)
St 14.08. 17:00 Soběslav - Benešov 0:2 (0:0)
St 14.08. 17:00 Libiš - Zápy 0:2 (0:1)
St 14.08. 17:00 Hostouň - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00 Sedlčany - Táborsko 0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00 Ždírec n.D. - Stará Říše 3:1 pp (1:1)
St 14.08. 17:00 Kolín - Ústí n.O. 0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00 Humpolec - Jihlava 0:9 (0:6)
St 14.08. 17:00 Komárov - Vltavín 0:1 (0:0)
St 14.08. 17:00 Kroměříž - Vítkovice 2:3 np (2:2)
St 14.08. 17:00 Lanžhot - Znojmo 2:1 np (1:1)
St 14.08. 17:00 Letohrad - H. Králové 0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00 Motorlet Praha - Chomutov 4:0 (1:0)
St 14.08. 17:00 Český Brod - Velvary 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Dětmarovice - Třinec 1:7 (0:3)
St 14.08. 17:00 Strání - Prostějov 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Olešnice - Otrokovice 2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00 Souš - Sokolov 0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00 Frenštát - Hlučín 1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00 Zbuzany - Domažlice 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:30 Slaný - Vyšehrad 0:4 (0:2)
St 14.08. 17:30 Ostrá - Vlašim 1:3 (1:2)
St 14.08. 18:00 Dobříš - Písek 0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Vysoké Mýto - Pardubice 0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Tasovice - Nové Město n.M. 0:1 (0:1)

3:5 (1:3)

St 14.08. 2019 17:00

Góly (Asistence)

   12´  Z. Konečník
   53´  L. Motal
   63´  J. Gojš

Góly (Asistence)

     T. Machálek
   22´  M. Vintr
   33´  A. Fila
   57´  A. Fila
   77´  M. Zikl
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z
Z 79
Z 87
Z
Z 70
Z 79
Z
Z
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 88
Z 46
Z 46
Z
Z
Z 46
Z
Z 30
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 70
O 79
Z 79
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 46 63
Z 46
Z
U
B
Trenér:   Miloslav Machálek  
Správce karty klubu: X X
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 18 4 4 61:27 58
2. 26 18 2 6 60:26 56
3. 26 17 3 6 76:33 54
4. 26 14 4 8 65:53 46
5. 26 14 2 10 68:49 44
6. 26 12 3 11 56:57 39
7. 26 11 3 12 59:69 36
8. 26 10 4 12 50:57 34
9. 26 9 6 11 40:41 33
10. 26 8 4 14 49:61 28
11. 26 8 4 14 44:60 28
12. 26 8 4 14 48:67 28
13. 26 6 5 15 41:67 23
14. 26 3 4 19 27:77 13

Nejčtenější ze sportu