Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 2762
  • Návštěvy: 751/1
  • Fans: 20
  • web >
  • Brno-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26738
Týden:
751
Dnes:
82
On-line:
1

2:4 (1:1)

Ne 20.09. 2020 15:30 - Na Srbské - 4187 diváků
Rozhodčí: Petřík - Moláček, Kotík

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 149/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

1. kolo

St 07.08. 17:30 Náchod - Viktoria Žižkov 0:5 (0:0)
Út 13.08. 17:00 SK Kladno - Štěchovice 1:2 (1:0)
Út 13.08. 18:00 Březová - Mar. Lázně 0:3 (0:1)
Út 13.08. 18:00 Brandýs - Ústí n/L 0:10 (0:5)
Út 13.08. 18:00 Meteor - Chrudim 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Přepeře - Dvůr Králové 6:2 (2:2)
St 14.08. 17:00 Všechovice - Petřkovice 0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00 Velké Hamry - Varnsdorf 0:4 (0:1)
St 14.08. 17:00 Val. Meziříčí - Slavičín 4:2 pp (1:1)
St 14.08. 17:00 Hlubina - Dolní Benešov 1:2 (0:1)
St 14.08. 17:00 Srbice - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí 4:2 (3:0)
St 14.08. 17:00 Rýmařov - Uničov 2:3 (2:1)
St 14.08. 17:00 Skaštice - Líšeň 3:5 (1:3)
St 14.08. 17:00 ČLU Beroun - Dukla Praha 0:7 (0:4)
St 14.08. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:3 (1:0)
St 14.08. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno 0:3 (0:2)
St 14.08. 17:00 Soběslav - Benešov 0:2 (0:0)
St 14.08. 17:00 Libiš - Zápy 0:2 (0:1)
St 14.08. 17:00 Hostouň - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00 Sedlčany - Táborsko 0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00 Ždírec n.D. - Stará Říše 3:1 pp (1:1)
St 14.08. 17:00 Kolín - Ústí n.O. 0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00 Humpolec - Jihlava 0:9 (0:6)
St 14.08. 17:00 Komárov - Vltavín 0:1 (0:0)
St 14.08. 17:00 Kroměříž - Vítkovice 2:3 np (2:2)
St 14.08. 17:00 Lanžhot - Znojmo 2:1 np (1:1)
St 14.08. 17:00 Letohrad - Hradec Králové 0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00 Motorlet Praha - Chomutov 4:0 (1:0)
St 14.08. 17:00 Český Brod - Velvary 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Dětmarovice - Třinec 1:7 (0:3)
St 14.08. 17:00 Strání - Prostějov 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Olešnice - Otrokovice 2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00 Souš - Sokolov 0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00 Frenštát - Hlučín 1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00 Zbuzany - Domažlice 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:30 Slaný - Vyšehrad 0:4 (0:2)
St 14.08. 17:30 Ostrá - Vlašim 1:3 (1:2)
St 14.08. 18:00 Dobříš - Písek 0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Vysoké Mýto - Pardubice 0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Tasovice - Vrchovina 0:1 (0:1)

0:2 (0:1)

St 14.08. 2019 18:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 26.09. 16:30
Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno
B-Tým: Divize - skupina D, Ne 27.09. 15:30
Slavoj Polná - Zbrojovka Brno
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 26.09. 11:00
Zbrojovka Brno - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 26.09. 13:15
Zbrojovka Brno - Karviná
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 27.09. 10:30
Zbrojovka Brno - Baník Ostrava
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 27.09. 12:45
Zbrojovka Brno - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, So 26.09. 10:00
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
Žáci U-13: Mladší žáci sk. A, St 23.09. 17:00
Zbrojovka Brno - Líšeň
Žáci U-14: MSL Top, So 26.09. 12:00
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 26.09. 10:00
Zbrojovka Brno - Žďár n.Sázavou
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 4 0 0 15:4 12
2. 4 3 1 0 15:2 10
3. 4 3 0 1 8:5 9
4. 4 3 0 1 10:7 9
5. 4 2 1 1 7:3 7
6. 3 2 1 0 5:2 7
7. 4 2 1 1 4:3 7
8. 4 2 0 2 8:7 6
9. 4 1 2 1 5:4 5
10. 4 1 2 1 5:7 5
11. 4 1 1 2 5:7 4
12. 4 1 1 2 3:6 4
13. 4 1 0 3 5:10 3
14. 4 1 0 3 4:9 3
15. 4 0 2 2 3:6 2
16. 4 0 2 2 2:10 2
17. 3 0 1 2 2:7 1
18. 4 0 1 3 4:11 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.