Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13855
  • Návštěvy: 79/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32992
    Týden:
    79
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16  > 

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Český Těšín - Oldřišov 3:1 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Háj ve Slezsku - Břidličná 0:3 (0:2)
    So 14.09. 16:00 Loko Petrovice - Bílovec 1:2 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Brušperk - Čeladná 4:0 (3:0)
    So 14.09. 16:00 Dolní Datyně - Fulnek 0:2 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Krnov - Pustá Polom 0:3 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Bystřice - Kobeřice 0:2 (0:1)

    1:2 (0:1)

    So 14.09. 2019 16:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

       35´  P. Střelec
       54´  M. Limanovský
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O 64
    O
    O 70
    O 59
    O 58
    O 47
    O 79
    O 72
    O
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 74
    O
    O 68
    O 58
    O
    O 83
    O 81
    O
    O
    O
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 58
    O 59
    O 79
    O
    U
    O
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 58
    Z 68
    O 83
    B
    O
    Správce soutěže: Marek Koraba
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 3 6 45:23 54
    2. 26 13 8 5 40:21 47
    3. 26 13 2 11 39:37 41
    4. 26 11 7 8 47:38 40
    5. 26 12 4 10 35:32 40
    6. 26 11 6 9 44:42 39
    7. 26 11 4 11 41:42 37
    8. 26 11 3 12 37:37 36
    9. 26 8 8 10 30:36 32
    10. 26 9 5 12 38:48 32
    11. 26 8 7 11 32:33 31
    12. 26 7 8 11 31:41 29
    13. 26 9 2 15 35:51 29
    14. 26 6 5 15 34:49 23

    Nejčtenější ze sportu