Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13855
  • Návštěvy: 82/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32995
    Týden:
    82
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16  > 

    14.kolo

    So 02.11. 14:00 Břidličná - Fulnek 4:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Český Těšín - Bystřice 2:2 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Hlubina - Dolní Datyně 4:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Háj ve Slezsku - Brušperk 2:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Loko Petrovice - Krnov 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Oldřišov - Pustá Polom 0:3 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Bílovec - Čeladná 2:1 (1:0)

    2:1 (1:0)

    Ne 03.11. 2019 14:00

    Góly (Asistence)

       23´  T. Socha
       88´  M. Pěla

    Góly (Asistence)

       90´  A. Taraba
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O 89
    O 71 74
    O
    O 64
    O 77
    O 52
    O
    O
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B 6
    O
    O 29
    O
    O 81
    O 77
    O
    O 81
    O 64
    O 36
    O
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 52
    O 64
    Z 74
    Z 77
    Z 89
    Z
    O
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    O 77
    O
    O
    Správce soutěže: Marek Koraba
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 3 6 45:23 54
    2. 26 13 8 5 40:21 47
    3. 26 13 2 11 39:37 41
    4. 26 11 7 8 47:38 40
    5. 26 12 4 10 35:32 40
    6. 26 11 6 9 44:42 39
    7. 26 11 4 11 41:42 37
    8. 26 11 3 12 37:37 36
    9. 26 8 8 10 30:36 32
    10. 26 9 5 12 38:48 32
    11. 26 8 7 11 32:33 31
    12. 26 7 8 11 31:41 29
    13. 26 9 2 15 35:51 29
    14. 26 6 5 15 34:49 23

    Nejčtenější ze sportu