Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 232/1
  • Fans: 32
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
19473
Týden:
232
Dnes:
33
On-line:
1

ČFL - skupina A

ID: 14980  |  Sezona: 2020/21  |  muži  |  Návštěvy: 709/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 

11.kolo

Po 00.00. 10:00 1.FK Příbram B - Vltavín
Po 00.00. 10:15 Benešov - Viktoria Plzeň B
Po 00.00. 10:15 Sokolov - Králův Dvůr
Po 00.00. 10:15 Motorlet Praha - Admira Praha
Po 00.00. 10:15 Sparta Praha B - Písek
Po 00.00. 10:30 Karlovy Vary - Domažlice
Po 00.00. 10:30 Povltavská FA - Slavia Praha B
Po 00.00. 14:00 Hostouň - SK Rakovník

Po 00.00. 2021 10:15

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Jiří Kurek

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Po 00.00. 00:00
Admira Praha - Sokolov
B-Tým: Pražský přebor, Ne 17.01. 15:30
Radotín - Admira Praha
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 29.11. 00:00
Admira Praha - Dukla Praha
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 29.11. 12:15
Admira Praha - Dukla Praha
Dorost U-19 B: ČD skupina C, Po 00.00. 10:00
Třebeš - Admira Praha
Ml. dorost B: ČD skupina C , Po 00.00. 12:15
Třebeš - Admira Praha
: II. třída MŽ, skupina F, Ne 28.02. 11:00
Admira Praha - Hostivař
: Krajský přebor MŽ, Ne 28.02. 09:00
Admira Praha - Union Vršovice
: II. třída SŽ, skupina C, Ne 28.02. 15:30
Vltavín - Admira Praha
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 32:6 21
2. 7 6 0 0 1 24:9 18
3. 8 5 1 0 2 15:17 17
4. 8 5 0 0 3 17:10 15
5. 7 5 0 0 2 13:8 15
6. 8 3 0 3 2 13:11 12
7. 8 4 0 0 4 13:14 12
8. 6 3 1 0 2 11:8 11
9. 6 3 1 0 2 8:8 11
10. 7 3 0 1 3 18:14 10
11. 8 2 1 1 4 9:15 9
12. 7 3 0 0 4 7:15 9
13. 8 2 1 0 5 14:13 8
14. 8 2 0 0 6 9:18 6
15. 8 1 0 0 7 7:22 3
16. 6 0 0 0 6 1:23 0

Nejčtenější ze sportu