Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15036
  • Návštěvy: 208/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10169
    Týden:
    208
    Dnes:
    22
    On-line:
    1
    < 01 02 03  > 

    1.kolo

    Út 11.08. 17:30 Frenštát - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    Út 11.08. 17:30 HFK Olomouc - Rosice 0:2 (0:0)
    14.08. 18:00 Soběslav - Táborsko 1:4 (1:0)
    So 15.08. 10:15 Slaný - Hostouň 1:2 pp (1:1)
    So 15.08. 10:15 Kolín - Pardubice 2:1 np (1:1)
    So 15.08. 10:15 Lhota p. L. - Chlumec n. C. 0:7 (0:3)
    So 15.08. 10:15 Dvůr Králové - Ústí n.O. 0:3 (0:1)
    So 15.08. 10:15 Brandýs - Domažlice 2:4 (0:2)
    So 15.08. 10:15 SK Kladno - Benešov 5:6 (1:6)
    So 15.08. 10:15 Libiš - Vltavín 0:6 (0:2)
    So 15.08. 10:15 Motorlet Praha - Meteor 1:0 (1:0)
    So 15.08. 10:30 Mar. Lázně - Karlovy Vary 0:6 (0:1)
    So 15.08. 14:30 Chomutov - Povltavská FA 1:3 (1:2)
    So 15.08. 16:00 Březová - Zbuzany 3:2 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Srbice - Sokolov 3:0 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Velvary - Dobříš 5:1 (2:0)
    So 15.08. 17:00 ČLU Beroun - Viktoria Žižkov 0:4 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Náchod - H. Králové 0:6 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Vysoké Mýto - Zápy 4:3 pp (3:3)
    So 15.08. 17:00 Souš - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Velké Hamry - Vlašim 0:2 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Český Brod - Písek 2:1 np (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Sedlčany - Vyšehrad 0:6 (0:2)
    Út 25.08. 17:00 Letohrad - Chrudim 0:2 (0:1)
    Út 25.08. 17:30 Tasovice - Znojmo 4:5 pp (3:3)
    Út 25.08. 17:30 Humpolec - Nové Město 1:2 (1:1)
    St 26.08. 17:30 Nový Jičín - Petřkovice 0:3 (0:0)
    St 26.08. 17:30 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí 0k:3
    St 26.08. 17:30 Stará Říše - Jihlava 1:4 (0:1)
    St 26.08. 17:30 Rýmařov - Prostějov 0k:3
    St 26.08. 17:30 Hranice - Blansko 0k:3
    St 26.08. 17:30 Dětmarovice - Hlučín 1:6 (0:4)
    St 26.08. 17:30 Slavičín - Třinec 0k:3
    St 26.08. 17:30 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    St 26.08. 17:30 Lanžhot - Líšeň 0:1 (0:1)
    St 26.08. 17:30 Strání - Kroměříž 1:5 (0:1)
    St 26.08. 17:30 Skaštice - Vyškov 0:6 (0:5)
    St 26.08. 17:30 Hlubina - Vítkovice 6:3 (3:2)
    St 26.08. 17:30 Olešnice - Uničov 0:4 (0:0)
    St 26.08. 18:00 Admira Praha - Dukla Praha 0:4 (0:2)
    St 26.08. 18:00 Přepeře - Varnsdorf 3:1 (2:0)
    St 26.08. 18:00 Komárov - Ústí n/L 1:3 (1:1)
    St 02.09. 17:30 Kosmonosy - Aritma Praha 1:2 np (1:1)

    0:4 (0:2)

    St 26.08. 2020 18:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Nejčtenější ze sportu