Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 151/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
44087
Týden:
151
Dnes:
30
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 15036  |  Sezona: 2020/21  |  muži  |  Návštěvy: 459/0
 <  01 02 03 04 05  > 

22.kolo

2:1 (2:0)

Ne 07.03. 2021 18:30 - Eden
Rozhodčí: Pechanec - Caletka, šimáček

Góly (Asistence)

     L. Masopust
   32´  N. Stanciu   (penalta)

Góly (Asistence)

   53´  T. Kačaraba   (vlastní)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z 60
Z
Z 77 79
Z 73
Z
Z
Z
Z 50 60
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z 73
Z 27
Z 73
Z
Z 83
Z
Z 3
Z
Z 76
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 60
Z 60
Z 73
U 79
O
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
B 27
Z 73
Z 73
B
Z
Z
U
Trenér:   Jindřich Trpišovský   Trenér:   Václav Daněk  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: CSM, Čt 15.04. 00:00
1.FK Příbram - Slavia Praha   0:1
B-Tým: ČFL - skupina A, So 08.05. 10:15
Motorlet Praha - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Baník Ostrava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Baník Ostrava
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, So 17.04. 00:00
Benešov - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, So 17.04. 00:00
Benešov - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, So 17.04. 00:00
Junior Děčín - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 17.04. 00:00
Junior Děčín - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 34 24 6 4 73:19 78
2. 34 22 4 8 75:30 70
3. 34 19 8 7 60:31 65
4. 34 18 9 7 56:37 63
5. 34 17 9 8 49:29 60
6. 34 14 12 8 46:29 54
7. 34 12 11 11 35:32 47
8. 34 11 13 10 34:37 46
9. 34 14 3 17 30:60 45
10. 34 11 9 14 45:41 42
11. 34 11 9 14 27:33 42
12. 34 11 9 14 34:43 42
13. 34 9 12 13 30:40 39
14. 34 7 11 16 23:39 32
15. 34 7 10 17 44:67 31
16. 34 8 7 19 29:52 31
17. 34 6 11 17 17:41 29
18. 34 5 7 22 22:69 22

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
209
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.