Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3500
  • Návštěvy: 165/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Uherské Hradiště  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
27188
Týden:
165
Dnes:
3
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 15036  |  Sezona: 2020/21  |  muži  |  Návštěvy: 236/0
 <  01 02 03 >

3.kolo

St 30.09. 00:00 Ústí n.O. - Č. Budějovice 0k:3
St 30.09. 15:00 Sparta Praha - Blansko 2:0 (0:0)
St 30.09. 15:30 Chlumec n. C. - Teplice 1:3 (0:3)
St 30.09. 15:30 Táborsko - Bohemians 1905 0:3 (0:0)
St 30.09. 15:30 Karviná - Vlašim 1:3 (0:2)
Út 06.10. 18:00 1.FC Slovácko - Prostějov 6:0 (4:0)
St 07.10. 15:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:0 (0:0)
Čt 08.10. 15:30 Chrudim - Ml. Boleslav 1:2 np (1:1)
09.10. 15:00 H. Králové - 1.FK Příbram 2:1 pp (1:1)
St 11.11. 14:00 Karlovy Vary - Opava
So 14.11. 11:00 Třinec - Baník Ostrava
St 30.12. 00:00 Přepeře - Viktoria Plzeň
St 30.12. 00:00 Domažlice - Sigma Olomouc
St 30.12. 00:00 Líšeň - Jablonec
St 30.12. 00:00 Slavia Praha - Dukla Praha
St 30.12. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec

0:2 (0:0)

So 12.09. 2020 17:00 - Na stínadlech - 2193 diváků
Rozhodčí: Rejžek - Moláček, Matoušek

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   63´  M. Kohút
   90´  J. Kliment
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 89
Z
Z
Z 13
Z 20
Z
Z 32
U 69
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 76
O
Z 79
Z 57 72
Z
Z 90
Z 79
Z 72
Z 27
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 20 69
O 69
O 69 90
O 89
Z
U
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 72
O 72
Z 79
U 79
Z 90
B
Trenér:   Stanislav Hejkal   Trenér:   Martin Svědík  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 24.10. 14:30
Baník Ostrava - 1.FC Slovácko
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 25.10. 10:15
Baník Ostrava - 1.FC Slovácko
C-Tým: I.B třída skupina C, Ne 25.10. 14:30
Městský stadion: 1.FC Slovácko - Morkovice
Ženy: 1.liga žen, So 31.10. 00:00
1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 24.10. 12:15
Slavia Praha - 1.FC Slovácko
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 24.10. 14:30
Slavia Praha - 1.FC Slovácko
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 25.10. 10:00
Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 25.10. 12:45
Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko
Žáci U-15: MSL Top, So 24.10. 10:30
1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno
Žáci U-14: MSL Top, So 24.10. 12:30
1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 24.10. 00:00
1.FC Slovácko - Žďár n.Sázavou
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 24.10. 00:00
1.FC Slovácko - Žďár n.Sázavou
Starší žáci B: Krajský přebor, So 24.10. 00:00
1.FC Slovácko - Val. Klobouky
Ml. žáci B: Krajský přebor, So 24.10. 00:00
1.FC Slovácko - Val. Klobouky
Žačky U-15: Krajská soutěž, sk. B, So 24.10. 00:00
Morkovice - 1.FC Slovácko
Žačky U-13: Krajská soutěž, sk. B, So 24.10. 00:00
Morkovice - 1.FC Slovácko
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.