Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 346/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
40792
Týden:
346
Dnes:
57
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 15328  |  Sezona: 2020/21  |  muži  |  Návštěvy: 3001/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

6.kolo

02.10. 19:00 1.FC Slovácko - Pardubice 0:1 (0:0)
So 03.10. 16:30 Zbrojovka Brno - Karviná 0:2 (0:0)
So 03.10. 16:30 Ml. Boleslav - Č. Budějovice 2:2 (2:1)
So 03.10. 16:30 Opava - Teplice 2:1 (1:1)
So 03.10. 19:00 Sparta Praha - Jablonec 2:1 (2:0)
Ne 04.10. 15:30 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)
Ne 04.10. 15:30 Bohemians 1905 - Zlín 2:0 (1:0)
Ne 04.10. 15:30 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 3:0 (0:0)
Ne 04.10. 18:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:1 (0:0)

2:0 (1:0)

Ne 04.10. 2020 15:30 - Ďolíček - 1905 diváků
Rozhodčí: Lerch - Horák, Koval

Góly (Asistence)

   32´  P. Hronek
   86´  I. Keita

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 90
Z
Z 82
Z 82
Z
Z
U 70
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 75
Z 75
Z
Z 59
Z 67
Z
Z
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 70
Z 82
Z 82
Z 90
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 59
Z 67
Z 75
Z 75
Z
Z
Z
Trenér:   Luděk Klusáček   Trenér:   Bohumil Páník  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 06.12. 18:30
Sparta Praha - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Po 00.00. 14:30
Domažlice - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 28.02. 18:00
Slavia Praha - Kyje
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 7 2 0 27:3 23
2. 9 7 0 2 24:13 21
3. 9 5 3 1 15:8 18
4. 9 5 2 2 19:12 17
5. 10 5 1 4 13:11 16
6. 8 4 2 2 13:8 14
7. 9 4 2 3 12:8 14
8. 9 4 2 3 10:11 14
9. 8 4 1 3 13:10 13
10. 9 3 3 3 9:13 12
11. 8 3 1 4 11:11 10
12. 9 2 4 3 11:17 10
13. 7 2 2 3 10:7 8
14. 9 2 2 5 11:15 8
15. 9 2 0 7 9:18 6
16. 9 1 3 5 8:19 6
17. 9 1 2 6 7:21 5
18. 9 1 2 6 7:24 5

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.