Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 631/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
42824
Týden:
631
Dnes:
474
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 15328  |  Sezona: 2020/21  |  muži  |  Návštěvy: 775/3
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

17.kolo

So 30.01. 14:00 Teplice - Karviná 2:2 (2:0)
So 30.01. 16:00 1.FC Slovácko - Č. Budějovice 0:0 (0:0)
So 30.01. 16:00 Pardubice - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
So 30.01. 18:30 Sparta Praha - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
Ne 31.01. 14:00 Opava - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
Ne 31.01. 16:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)
Ne 31.01. 18:30 Slavia Praha - Jablonec 3:0 (2:0)
Út 02.02. 15:00 Ml. Boleslav - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
St 17.02. 14:00 Slovan Liberec - Zlín 1:0 (0:0)

3:0 (2:0)

Ne 31.01. 2021 18:30 - Eden
Rozhodčí: Orel - Vlček, Kotík

Góly (Asistence)

   20´  A. Sima
   38´  J. Kuchta
   58´  J. Martinec   (vlastní)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 26 77
Z
Z 81
Z 55 77
Z 77
Z 88
Z 84
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 88
Z
Z
Z
Z 88
Z 46
Z
Z 62
U 78
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 77
Z 77
Z 77
Z 84
Z 88
O
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 62
O 78
O 88
U 88
B
B
Trenér:   Jindřich Trpišovský   Trenér:   Petr Rada  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Play-off, Čt 25.02. 21:00
Leicester - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, So 27.03. 10:15
Motorlet Praha - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 27.02. 11:00
Zbrojovka Brno - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 27.02. 13:15
Zbrojovka Brno - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 28.02. 11:15
Slavia Praha - Č.Budějovice Ak
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 28.02. 12:15
Slavia Praha - Č.Budějovice Ak
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 28.02. 18:00
Slavia Praha - Kyje
Žáci U-15: Česká liga, So 27.02. 10:00
CU Bohemians - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 27.02. 12:00
CU Bohemians - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Slavia Praha - FŠ Litvínov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Slavia Praha - FŠ Litvínov

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.