Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 509/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
40142
Týden:
509
Dnes:
46
On-line:
1

1.liga

ID: 2184  |  Sezona: 2002/03  |  muži  |  Návštěvy: 63/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

27.kolo

So 10.05. 00:00 Baník Ostrava - Blšany 3:1 (2:0)
So 10.05. 00:00 1.FC Slovácko - H. Králové 5:0 (2:0)
So 10.05. 00:00 Sparta Praha - Jablonec 2:0 (0:0)
So 10.05. 00:00 Teplice - Sigma Olomouc 3:1 (1:0)
So 10.05. 00:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
So 10.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:0 (0:0)
So 10.05. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
So 10.05. 00:00 Č. Budějovice - Zlín 1:2 (1:1)

5:0 (2:0)

So 10.05. 2003 00:00

Góly (Asistence)

   30´  P. Slončík
   34´  M. Abraham
   55´  T. Polách
   69´  J. Kowalík
   78´  J. Kowalík

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 71
O
O 66
Z
Z
Z 38
Z
Z
U
U 79
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 62
O
O
O 79
O
Z
Z 46
Z 54
Z 9 67
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 66
U 71
U 79
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 62
O 79
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Slavia Praha - Dukla Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 04.10. 10:30
Karlovy Vary - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, St 30.09. 13:15
Baník Ostrava - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 03.10. 14:45
Karviná - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 04.10. 12:45
Slavia Praha - Motorlet Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 04.10. 15:00
Slavia Praha - Motorlet Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, So 03.10. 00:00
Union Žižkov - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, Ne 04.10. 10:00
Jablonec - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, Ne 04.10. 12:00
Jablonec - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 03.10. 10:00
Slavia Praha - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 03.10. 10:00
Slavia Praha - Sokolov

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.