Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 358/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26726
Týden:
358
Dnes:
49
On-line:
1

1.liga

ID: 3227  |  Sezona: 2011/12  |  muži  |  Návštěvy: 1184/2
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

5.kolo

26.08. 20:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
So 27.08. 17:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
So 27.08. 19:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 1:0 (0:0)
So 27.08. 19:20 Slovan Liberec - Teplice 0:2 (0:0)
Ne 28.08. 17:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 2:2 (2:1)
Ne 28.08. 17:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
Ne 28.08. 17:00 Č. Budějovice - Jablonec 1:5 (1:2)
Po 29.08. 18:30 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:2 (0:2)

0:2 (0:0)

So 27.08. 2011 19:20 - U Nisy - 4750 diváků
Rozhodčí: Jílek - Večeřa, Dobrovolný

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   47´  A. Mahmutovič   (V. Stožický)
   55´  A. Ljevakovič   (V. Stožický)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 51
O
O
Z
Z
Z 71
Z
U 54 63
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 87
Z 73
Z 23
Z
Z
Z
U 90
U 45 61
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 63
Z 71
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 61
Z 73
Z 90
Trenér:   Jaroslav Šilhavý   Trenér:   Petr Rada  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Chlumec n. C. - Teplice
B-Tým: ČFL - skupina B, Po 05.10. 13:00
Bohemians 1905 - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 04.10. 10:15
Dukla Praha - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 04.10. 12:30
Dukla Praha - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, So 03.10. 10:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor, So 03.10. 00:00
Teplice - Duchcov
Ženy: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Teplice - Hradec Králové
Žáci U-14: Česká liga, So 03.10. 12:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor MŽ, St 30.09. 17:00
Kostomlaty - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
Žáci U-12: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.