Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 60
  • Návštěvy: 678/1
  • Fans: 140
  • web >
  • Praha 7  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
48310
Týden:
678
Dnes:
72
On-line:
1

3:1 (0:1)

Ne 20.09. 2020 18:00 - GENERALI Arena  - 5469 diváků
Rozhodčí: Rejžek - Hrabovský, Kříž

Evropská liga - skupina A

ID: 4561  |  Sezona: 2011/12  |  muži  |  Návštěvy: 59/0

Zápasy skupiny A

Čt 15.09. 19:00 PAOK Soluň - Tottenham 0:0 (0:0)
Čt 15.09. 19:00 Shamrock Rovers - Kazaň 0:3 (0:1)
Čt 29.09. 18:00 Kazaň - PAOK Soluň 2:2 (0:1)
Čt 29.09. 21:05 Tottenham - Shamrock Rovers 3:1 (0:0)
Čt 20.10. 21:05 Tottenham - Kazaň 1:0 (1:0)
Čt 20.10. 21:05 PAOK Soluň - Shamrock Rovers 2:1 (1:0)
Čt 03.11. 18:00 Kazaň - Tottenham 1:0 (0:0)
Čt 03.11. 19:00 Shamrock Rovers - PAOK Soluň 1:3 (0:3)
St 30.11. 18:00 Kazaň - Shamrock Rovers 4:1 (2:1)
St 30.11. 21:05 Tottenham - PAOK Soluň 1:2 (1:2)
Čt 15.12. 19:00 PAOK Soluň - Kazaň 1:1 (1:0)
Čt 15.12. 19:00 Shamrock Rovers - Tottenham 0:4 (0:3)

1:3 (1:2)

Čt 16.02. 2012 19:00

Góly (Asistence)

   19´  M. Klose

Góly (Asistence)

   25´  . Adrián
   37´  . Falcao
   63´  . Falcao
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 46
O
Z 67
Z
Z 54
Z
Z 84
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z
Z 72
Z
Z 26
Z 51 82
U 66
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 46
U 54
Z 84
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 66
Z 72
Z 82
Trenér:   Edoardo Reja   Trenér:   Diego Simeone  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 27.09. 19:00
1.FK Příbram - Sparta Praha
Ženy: 1.liga žen, Po 28.09. 13:00
Pardubice - Sparta Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 26.09. 13:00
Sparta Praha - 1.FC Slovácko
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, St 30.09. 13:00
Neratovice - Sparta Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 26.09. 15:15
Sparta Praha - 1.FC Slovácko
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, St 30.09. 15:15
Neratovice - Sparta Praha
: 2.liga žen, So 26.09. 16:30
ABC Braník - Sparta Praha
Žáci U-15: Česká liga, Pá 25.09. 11:00
Teplice - Sparta Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina B, So 26.09. 09:00
Třeboradice - Sparta Praha
Žáci U-14: Česká liga, Pá 25.09. 13:00
Teplice - Sparta Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 26.09. 10:00
Sparta Praha - CU Bohemians
Žáci U-12: ČL skupina A, So 26.09. 10:00
Sparta Praha - CU Bohemians
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 4 0 0 15:4 12
2. 4 3 1 0 15:2 10
3. 4 3 0 1 8:5 9
4. 4 3 0 1 10:7 9
5. 4 2 1 1 7:3 7
6. 3 2 1 0 5:2 7
7. 4 2 1 1 4:3 7
8. 4 2 0 2 8:7 6
9. 4 1 2 1 5:4 5
10. 4 1 2 1 5:7 5
11. 4 1 1 2 5:7 4
12. 4 1 1 2 3:6 4
13. 4 1 0 3 5:10 3
14. 4 1 0 3 4:9 3
15. 4 0 2 2 3:6 2
16. 4 0 2 2 2:10 2
17. 3 0 1 2 2:7 1
18. 4 0 1 3 4:11 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.