Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 266/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26738
Týden:
266
Dnes:
35
On-line:
1

1.liga

ID: 4940  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 103/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

20.kolo

08.03. 18:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
08.03. 20:15 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:1 (0:0)
So 09.03. 15:00 Baník Ostrava - H. Králové 3:0 (2:0)
So 09.03. 16:00 Slovan Liberec - Č. Budějovice 3:1 (1:1)
So 09.03. 17:40 Sigma Olomouc - Jihlava 3:0 (0:0)
Ne 10.03. 15:00 Teplice - 1.FC Slovácko 0:4 (0:2)
Ne 10.03. 15:25 Ml. Boleslav - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
Ne 10.03. 20:00 Sparta Praha - Jablonec 2:2 (0:1)

3:0 (2:0)

So 09.03. 2013 15:00 - Bazaly - 9617 diváků
Rozhodčí: Paták - Gallo, Filípek

Góly (Asistence)

     M. Baroš   (P. Soukup)
   33´  M. Baroš   (J. Hable)
   54´  M. Baroš

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 82
Z
Z
Z
U 15
U 77
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 45
O
O
O
Z 26
Z
Z
Z 45
U
U 60
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 15
Z 77
Z 82
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 45
Z 45
Z 60
Trenér:   Martin Pulpit   Trenér:   Jiří Plíšek  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Chlumec n. C. - Teplice
B-Tým: ČFL - skupina B, Po 05.10. 13:00
Bohemians 1905 - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 04.10. 10:15
Dukla Praha - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 04.10. 12:30
Dukla Praha - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, So 03.10. 10:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor, So 03.10. 00:00
Teplice - Duchcov
Ženy: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Teplice - H. Králové
Žáci U-14: Česká liga, So 03.10. 12:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor MŽ, St 30.09. 17:00
Kostomlaty - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, So 03.10. 13:30
SK Kladno - Teplice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 03.10. 13:30
SK Kladno - Teplice

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.