Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 266/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26738
Týden:
266
Dnes:
35
On-line:
1

1.liga

ID: 4940  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 103/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

22.kolo

29.03. 16:00 Ml. Boleslav - 1.FC Slovácko 2:0 (2:0)
29.03. 18:00 Dukla Praha - Č. Budějovice 4:0 (2:0)
29.03. 20:15 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
So 30.03. 16:00 1.FK Příbram - Jablonec 3:3 (1:3)
So 30.03. 20:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
Ne 31.03. 15:00 Zbrojovka Brno - H. Králové 1:3 (0:1)
Ne 31.03. 18:05 Teplice - Slavia Praha 1:1 (0:0)
Út 23.04. 17:00 Baník Ostrava - Jihlava 1:0 (1:0)

1:0 (1:0)

Út 23.04. 2013 17:00 - Bazaly
Rozhodčí: Nenadál - Hájek, Jířík

Góly (Asistence)

   34´  A. Fantiš

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 52
Z
Z 82
Z
Z 31
U 60 68
U 44
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 46
O 69
O
O 62
Z 40
Z
Z
Z
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 31
U 68
Z 82
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 40
Z 46
Z 62
Trenér:   Martin Pulpit   Trenér:   František Komňacký  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Chlumec n. C. - Teplice
B-Tým: ČFL - skupina B, Po 05.10. 13:00
Bohemians 1905 - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 04.10. 10:15
Dukla Praha - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 04.10. 12:30
Dukla Praha - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, So 03.10. 10:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor, So 03.10. 00:00
Teplice - Duchcov
Ženy: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Teplice - H. Králové
Žáci U-14: Česká liga, So 03.10. 12:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor MŽ, St 30.09. 17:00
Kostomlaty - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, So 03.10. 13:30
SK Kladno - Teplice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 03.10. 13:30
SK Kladno - Teplice

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.