Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5383
  • Návštěvy: 18/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6067
    Týden:
    18
    Dnes:
    6
    On-line:
    1
     <  01 02 >

    Odvety

    Út 10.07. 17:30 Floriana - Elfsborg 0:4
    Út 10.07. 17:45 Grevenmacher - Tirana 0:0
    Út 10.07. 17:45 FC Kalju - FC Khazar 0:2
    Út 10.07. 20:45 Portadown - FK Škendija 2:1
    Čt 12.07. 14:00 Taldykorgan - Lech Poznań 1:1
    Čt 12.07. 16:00 Ordabasy - Jagodina 0:0
    Čt 12.07. 16:00 Rustavi - Teuta Durrës 6:1
    Čt 12.07. 16:00 Shirak Gyumri - Rudar Pljevlja 1:1
    Čt 12.07. 17:00 Metalurg Skopje - Birkirkara 0:0
    Čt 12.07. 17:00 Aktobe - Torpedo Kutaisi 1:0
    Čt 12.07. 17:00 Gandzasar - EB/Streymur 2:0
    Čt 12.07. 17:30 Čelik Nikšić - Borac 1:1
    Čt 12.07. 18:00 Inter Baku - Trans Narva 2:0
    Čt 12.07. 18:00 Jeunesse Esch - Ol. Lublaň 0:3
    Čt 12.07. 18:00 Gomel - Vikingur 4:0
    Čt 12.07. 18:00 FK Liepāja - La Fiorita 4:0
    Čt 12.07. 18:00 FC Šiauliai - Levadia 2:1
    Čt 12.07. 18:00 Daugava - FK Süduva 2:3
    Čt 12.07. 18:30 FC Zimbru - Bangor City 2:1
    Čt 12.07. 18:30 Myllykosken - Cefn Druids 5:0
    Čt 12.07. 19:00 Kalmar - Cliftonville 4:0
    Čt 12.07. 19:00 Rosenborg - Crusaders FC 1:0
    Čt 12.07. 19:00 Stabaek - Jyväskylä 3:2
    Čt 12.07. 19:30 Senica - MTK Budapešť 2:1
    Čt 12.07. 19:30 Llanelli - KuPS Kuopio 1:1
    Čt 12.07. 19:30 UE Coloma - Twente 0:3
    Čt 12.07. 19:30 Runavík - Differdange 0:3
    Čt 12.07. 19:30 Eschen/Mauren - Hafnarfjördur 0:1
    Čt 12.07. 19:30 Mirandés - Sarajevo 4:4
    Čt 12.07. 20:00 Zeta Golubovci - Pyunik 1:2
    Čt 12.07. 20:00 Celje - Dacia 0:1
    Čt 12.07. 20:00 Osijek - FC Coloma 3:1
    Čt 12.07. 20:00 NK Mura - FK Baku 2:0
    Čt 12.07. 20:30 Honvéd - Flamurtari 2:0
    Čt 12.07. 20:30 Libertas - FK Renova 0:4
    Čt 12.07. 20:30 Thór Akureyri - Bohemians Dublin 5:1
    Čt 12.07. 21:30 ÍBV - St.Patrick´s 2:1 pp (1:0)

    4:2 (1:0)

    Čt 30.08. 2012 18:00

    Góly (Asistence)

       13´  O. Alijev   (penalta)
       59´  O. Alijev   (penalta)
       75´  J. Konopljanka
       87´  N. Kalinić

    Góly (Asistence)

       61´  M. Breznaník
       72´  R. Kelič
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 82
    O
    O 69
    O
    Z 88
    Z
    Z
    Z
    U 56
    U 72
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B 58
    O
    O 68
    O
    O 15 79
    O 12 25
    O 31
    Z
    Z
    Z 28
    U 62
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 56
    Z 72
    O 88
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    O 28
    U 62
    Z 79
    Trenér:   Juande Ramos   Trenér:   Jaroslav Šilhavý  
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu