Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6939
  • Návštěvy: 24/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4703
    Týden:
    24
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
     <  01 02 >

    2.předkolo - odvety

    Čt 25.07. 17:00 FK Minsk - Valletta 2:0 (0:0)
    Čt 25.07. 17:00 Kazaň - Jagodina 1:0 (0:0)
    Čt 25.07. 17:00 FC Milsami - Soligorsk 2:1 np (1:1)
    Čt 25.07. 17:00 Trenčín - Göteborg 2:1 (1:0)
    Čt 25.07. 17:30 Rudar Pljevlja - Slask Wroclaw 2:2 (0:2)
    Čt 25.07. 17:30 Žilina - Ol. Lublaň 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 17:30 Piast Gliwice - Qarabağ 2:2 pp (2:1)
    Čt 25.07. 17:45 FK Turnovo - Hajduk Split 1:1 (0:0)
    Čt 25.07. 18:00 Aktobe - Hodd 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 18:00 FC Khazar - Maccabi Haifa 0:8 (0:6)
    Čt 25.07. 18:00 Jeunesse Esch - Ventspils 1:4 (1:1)
    Čt 25.07. 18:00 Sturm Graz - Breidablik 0:1 (0:1)
    Čt 25.07. 18:00 Chikhura - Thun 1:3 (1:1)
    Čt 25.07. 18:00 Pyunik - Žalgiris Vilnius 1:1 (0:0)
    Čt 25.07. 18:00 Inter Baku - Tromsö IL 1:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:00 Omonia - Astra Giurgiu 1:2 (0:1)
    Čt 25.07. 19:00 Häcken - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:00 Gefle - Anorthosis 4:0 (1:0)
    Čt 25.07. 19:00 Slovan Liberec - Skonto FC 1:0 (1:0)
    Čt 25.07. 19:00 Hapoel Tel-Aviv - Beroe St.Zagora 2:2 (1:1)
    Čt 25.07. 19:00 Pandurii - Levadia 4:0 (3:0)
    Čt 25.07. 19:15 Dacia - ČM Oděsa 2:1 (0:1)
    Čt 25.07. 19:30 Botev Plovdiv - Zrinjski 2:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:30 Senica - Mladost 0:1 (0:1)
    Čt 25.07. 19:30 Utrecht - Differdange 3:3 (1:1)
    Čt 25.07. 20:00 Prestatyn - Rijeka 0:3 (0:1)
    Čt 25.07. 20:00 Vikingur - Petrolul Ploieşti 0:4 (0:2)
    Čt 25.07. 20:00 Lok. Zagreb - Din. Minsk 2:3 (0:1)
    Čt 25.07. 20:15 Aalborg - Dila Gori 0:0 (0:0)
    Čt 25.07. 20:30 Honvéd - Vojvodina 1:3 (1:2)
    Čt 25.07. 20:30 Siroki Brijeg - Irtys Pavlodar 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 20:30 St. Lutych - KR Reykjavík 3:1 (1:0)
    Čt 25.07. 20:30 Debreceni - Strömsgodset 0:3 (0:1)
    Čt 25.07. 20:30 ÍBV - CZ Beograd 0:0 (0:0)
    Čt 25.07. 20:45 Hibernian - Malmö 0:7 (0:4)
    Čt 25.07. 20:45 Derry City - Trabzonspor 0:3 (0:0)
    Čt 25.07. 20:45 Lech Poznań - Honka 2:1 (2:1)
    Čt 25.07. 20:45 Linfield - Škoda Xanthi 1:1 (0:1)
    Čt 25.07. 20:45 St. Johnstone - Rosenborg 1:1 (1:1)
    Čt 25.07. 21:00 Sarajevo - Kukësi 0:0 (0:0)

    1:0 (1:0)

    Čt 25.07. 2013 19:00 - 5707 diváků

    Góly (Asistence)

       14´  D. Delarge

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 24
    O 36
    O
    O
    Z
    Z 45 90
    Z
    Z 36 71
    Z
    U 81
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 71
    Z 81
    O 90
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Trenér:   Jaroslav Šilhavý  
    Soutěž nemá správce [ více ]
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 6 0 0 20:6 18
    2. 6 5 1 0 19:2 16
    3. 6 4 1 1 16:10 13
    4. 6 4 1 1 11:7 13
    5. 6 3 1 2 10:6 10
    6. 6 3 1 2 9:6 10
    7. 6 3 1 2 7:6 10
    8. 6 2 3 1 7:7 9
    9. 5 2 1 2 7:7 7
    10. 5 2 1 2 5:6 7
    11. 6 2 0 4 8:10 6
    12. 6 2 0 4 8:13 6
    13. 6 1 2 3 6:7 5
    14. 6 1 2 3 6:11 5
    15. 6 1 2 3 6:11 5
    16. 5 0 3 2 4:12 3
    17. 5 0 1 4 3:13 1
    18. 6 0 1 5 5:17 1

    Nejčtenější ze sportu