Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6939
  • Návštěvy: 30/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4710
    Týden:
    30
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    < 01 02  > 

    2.předkolo - 1.zápasy

    Út 16.07. 18:00 Levadia - Pandurii 0:0 (0:0)
    Čt 18.07. 16:00 Irtys Pavlodar - Siroki Brijeg 3:2 (2:0)
    Čt 18.07. 16:00 Dila Gori - Aalborg 3:0 (0:0)
    Čt 18.07. 17:00 Ventspils - Jeunesse Esch 1:0 (1:0)
    Čt 18.07. 17:30 Mladost - Senica 2:2 (0:1)
    Čt 18.07. 18:00 Qarabağ - Piast Gliwice 2:1 (1:1)
    Čt 18.07. 18:00 Soligorsk - FC Milsami 1:1 (1:0)
    Čt 18.07. 18:00 Din. Minsk - Lok. Zagreb 1:2 (0:2)
    Čt 18.07. 18:00 Honka - Lech Poznań 1:3 (1:1)
    Čt 18.07. 18:30 Beroe St.Zagora - Hapoel Tel-Aviv 1:4 (1:2)
    Čt 18.07. 18:30 Skonto FC - Slovan Liberec 2:1 (1:1)
    Čt 18.07. 18:30 Zrinjski - Botev Plovdiv 1:1 (1:0)
    Čt 18.07. 19:00 Maccabi Haifa - FC Khazar 2:0 (1:0)
    Čt 18.07. 19:00 Petrolul Ploieşti - Vikingur 3:0 (1:0)
    Čt 18.07. 19:00 Rosenborg - St. Johnstone 0:1 (0:1)
    Čt 18.07. 19:00 Malmö - Hibernian 2:0 (2:0)
    Čt 18.07. 19:00 Hodd - Aktobe 1:0 (1:0)
    Čt 18.07. 19:00 Anorthosis - Gefle 3:0 (2:0)
    Čt 18.07. 19:00 ČM Oděsa - Dacia 2:0 (0:0)
    Čt 18.07. 19:00 Tromsö IL - Inter Baku 2:0 (1:0)
    Čt 18.07. 19:00 Strömsgodset - Debreceni 2:2 (0:1)
    Čt 18.07. 19:00 Göteborg - Trenčín 0:0 (0:0)
    Čt 18.07. 19:30 Differdange - Utrecht 2:1 (1:1)
    Čt 18.07. 19:30 Valletta - FK Minsk 1:1 (1:1)
    Čt 18.07. 19:30 Kukësi - Sarajevo 3:2 (2:2)
    Čt 18.07. 19:30 Thun - Chikhura 2:0 (2:0)
    Čt 18.07. 20:00 Jagodina - Kazaň 2:3 (0:2)
    Čt 18.07. 20:10 Žalgiris Vilnius - Pyunik 2:0 (0:0)
    Čt 18.07. 20:15 Sparta Praha - Häcken 2:2 (1:0)
    Čt 18.07. 20:15 Škoda Xanthi - Linfield 0:1 (0:1)
    Čt 18.07. 20:30 Trabzonspor - Derry City 4:2 (3:2)
    Čt 18.07. 20:30 CZ Beograd - ÍBV 2:0 (1:0)
    Čt 18.07. 20:30 Vojvodina - Honvéd 2:0 (1:0)
    Čt 18.07. 20:30 Astra Giurgiu - Omonia 1:1 (1:0)
    Čt 18.07. 20:30 Hajduk Split - FK Turnovo 2:1 (1:1)
    Čt 18.07. 20:45 Ol. Lublaň - Žilina 3:1 (2:0)
    Čt 18.07. 20:45 Slask Wroclaw - Rudar Pljevlja 4:0 (2:0)
    Čt 18.07. 21:00 Rijeka - Prestatyn 5:0 (2:0)
    Čt 18.07. 21:15 KR Reykjavík - St. Lutych 1:3 (1:1)
    Čt 18.07. 21:15 Breidablik - Sturm Graz 0:0 (0:0)

    2:1 (1:1)

    Čt 18.07. 2013 18:30 - 4000 diváků

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

         M. Frýdek
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O 88
    O
    O
    Z 81
    Z
    Z 64
    Z
    Z
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 64 79
    U 81
    Trenér:   Jaroslav Šilhavý  
    Soutěž nemá správce [ více ]
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 1 1 0 0 2:0 3
    2. 1 1 0 0 1:0 3
    3. 1 0 0 1 0:1 0
    4. 1 0 0 1 0:2 0

    Nejčtenější ze sportu