Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 476/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
29913
Týden:
476
Dnes:
33
On-line:
1

Pohár české pošty

ID: 7157  |  Sezona: 2013/14  |  muži  |  Návštěvy: 75/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

2.kolo

Út 20.08. 17:00 SK Kladno - Rokycany 2:1 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Třebíč - Znojmo 0:5 (0:2)
Út 20.08. 17:00 Prostějov - Zlín 2:3 np (2:2)
Út 20.08. 17:00 Karlovy Vary - Sokolov 4:3 np (3:3)
Út 20.08. 17:15 Vlašim - Vltavín 6:1 (2:0)
Út 20.08. 17:30 Štěchovice - Dukla Praha 1:4 (1:1)
St 21.08. 17:00 Bystrc - HFK Olomouc 0:3 (0:1)
St 21.08. 17:00 Uničov - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
St 21.08. 17:00 Písek - Č. Budějovice 0:1 (0:0)
St 21.08. 17:00 Frýdek-Místek - Třinec 1:2 (0:1)
St 21.08. 17:00 Jablonec n.J. - Pardubice 0:1 (0:0)
St 21.08. 17:00 Hlučín - Opava 2:0 (0:0)
St 21.08. 17:00 Svitavy - Převýšov 0:2 (0:1)
St 21.08. 17:00 Dvůr Králové - Hradec Králové 0:7 (0:6)
St 21.08. 17:00 Hořovice - Ústí n/L 0:2 (0:1)
St 21.08. 17:00 Kroměříž - Baník Ostrava 1:3 (1:0)
St 21.08. 17:00 Rosice - Jihlava 1:6 (0:2)
St 21.08. 17:00 Chrudim - Kolín 2:1 (1:1)
St 21.08. 17:00 Mikulovice - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
St 21.08. 17:30 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 2:4 (1:3)
Út 27.08. 17:30 Úvaly - Mladá Boleslav 0:4 (0:2)
St 28.08. 17:00 Brumov - Karviná 0:1 (0:0)
St 28.08. 17:00 Varnsdorf - Teplice 2:0 (0:0)
St 28.08. 17:30 Admira Praha - Roudnice 1:2 np (1:1)
St 28.08. 19:00 Chomutov - Slavia Praha 0:7 (0:2)
Út 03.09. 17:00 Táborsko - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
St 04.09. 17:00 Břeclav - 1.FC Slovácko 0:3 (0:2)
St 04.09. 17:00 Domažlice - Bohemians 1905 2:1 (1:1)

2:0 (0:0)

St 28.08. 2013 17:00 - 1348 diváků
Rozhodčí: Příhoda - Arnošt, Pilný

Góly (Asistence)

   51´  J. Schubert
   64´  J. Schubert

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 46
O
O
O
Z
Z 75
Z 46
Z
U
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 54
O 50
O
Z 37
Z
Z
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
Z 46
Z 75
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 37
Z 54
Z 56
Z 56
Trenér:   Zdenko Frťala   Trenér:   Zdeněk Ščasný  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 26.09. 16:30
Zlín - Sigma Olomouc
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 27.09. 10:15
Sigma Olomouc - Vyškov
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 26.09. 11:00
Mladá Boleslav - Sigma Olomouc
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 26.09. 13:15
Mladá Boleslav - Sigma Olomouc
Dorost U-19 B: MSL - U19, So 26.09. 10:00
Sigma Olomouc - Opava
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 27.09. 12:30
Sigma Olomouc - Opava
Žáci U-15: MSL Top, So 26.09. 10:00
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
: Krajská soutěž , So 26.09. 00:00
1.OMK Šternberk - Sigma Olomouc
: 2.liga žen, Ne 27.09. 11:00
Sigma Olomouc - Líšeň
Žáci U-14: MSL Top, So 26.09. 12:00
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
Žáci U-13: MSL skupina jih, Ne 27.09. 16:00
Sigma Olomouc - Prostějov
Žáci U-12: MSL skupina jih, Ne 27.09. 16:00
Sigma Olomouc - Prostějov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 4 0 0 15:4 12
2. 4 3 1 0 15:2 10
3. 4 3 0 1 8:5 9
4. 4 3 0 1 10:7 9
5. 4 2 1 1 7:3 7
6. 3 2 1 0 5:2 7
7. 4 2 1 1 4:3 7
8. 4 2 0 2 8:7 6
9. 4 1 2 1 5:4 5
10. 4 1 2 1 5:7 5
11. 4 1 1 2 5:7 4
12. 4 1 1 2 3:6 4
13. 4 1 0 3 5:10 3
14. 4 1 0 3 4:9 3
15. 4 0 2 2 3:6 2
16. 4 0 2 2 2:10 2
17. 3 0 1 2 2:7 1
18. 4 0 1 3 4:11 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.