Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1989
  • Návštěvy: 580/1
  • Fans: 16
  • web >
  • Liberec  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
27869
Týden:
580
Dnes:
5
On-line:
1

Pohár české pošty

ID: 7157  |  Sezona: 2013/14  |  muži  |  Návštěvy: 140/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

2.kolo

Út 20.08. 17:00 SK Kladno - Rokycany 2:1 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Třebíč - Znojmo 0:5 (0:2)
Út 20.08. 17:00 Prostějov - Zlín 2:3 np (2:2)
Út 20.08. 17:00 Karlovy Vary - Sokolov 4:3 np (3:3)
Út 20.08. 17:15 Vlašim - Vltavín 6:1 (2:0)
Út 20.08. 17:30 Štěchovice - Dukla Praha 1:4 (1:1)
St 21.08. 17:00 Bystrc - HFK Olomouc 0:3 (0:1)
St 21.08. 17:00 Uničov - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
St 21.08. 17:00 Písek - Č. Budějovice 0:1 (0:0)
St 21.08. 17:00 Frýdek-Místek - Třinec 1:2 (0:1)
St 21.08. 17:00 Jablonec n.J. - Pardubice 0:1 (0:0)
St 21.08. 17:00 Hlučín - Opava 2:0 (0:0)
St 21.08. 17:00 Svitavy - Převýšov 0:2 (0:1)
St 21.08. 17:00 Dvůr Králové - H. Králové 0:7 (0:6)
St 21.08. 17:00 Hořovice - Ústí n/L 0:2 (0:1)
St 21.08. 17:00 Kroměříž - Baník Ostrava 1:3 (1:0)
St 21.08. 17:00 Rosice - Jihlava 1:6 (0:2)
St 21.08. 17:00 Chrudim - Kolín 2:1 (1:1)
St 21.08. 17:00 Mikulovice - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
St 21.08. 17:30 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 2:4 (1:3)
Út 27.08. 17:30 Úvaly - Ml. Boleslav 0:4 (0:2)
St 28.08. 17:00 Brumov - Karviná 0:1 (0:0)
St 28.08. 17:00 Varnsdorf - Teplice 2:0 (0:0)
St 28.08. 17:30 Admira Praha - Roudnice 1:2 np (1:1)
St 28.08. 19:00 Chomutov - Slavia Praha 0:7 (0:2)
Út 03.09. 17:00 Táborsko - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
St 04.09. 17:00 Břeclav - 1.FC Slovácko 0:3 (0:2)
St 04.09. 17:00 Domažlice - Bohemians 1905 2:1 (1:1)

6:1 (2:0)

Út 20.08. 2013 17:15 - 250 diváků
Rozhodčí: Houdek - Nádvorník, Hrabovský

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, St 27.01. 16:00
Baník Ostrava - Slovan Liberec
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 31.01. 10:15
Slovan Liberec - Živanice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
Pardubice - Slovan Liberec
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 10:00
Slovan Liberec - Dukla Praha
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Slovan Liberec - Dukla Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 13 2 0 42:6 41
2. 16 11 2 3 33:16 35
3. 16 11 2 3 33:18 35
4. 16 9 3 4 30:17 30
5. 15 7 4 4 24:16 25
6. 16 6 7 3 25:19 25
7. 16 7 3 6 30:21 24
8. 16 6 6 4 23:23 24
9. 15 6 5 4 20:13 23
10. 16 6 4 6 15:19 22
11. 16 5 5 6 15:23 20
12. 15 5 3 7 16:18 18
13. 16 5 1 10 16:35 16
14. 15 4 3 8 18:22 15
15. 16 2 4 10 17:30 10
16. 16 2 4 10 13:31 10
17. 16 2 4 10 12:32 10
18. 15 1 4 10 11:34 7

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.