Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 263/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26737
Týden:
263
Dnes:
28
On-line:
1

Synot liga

ID: 8493  |  Sezona: 2014/15  |  muži  |  Návštěvy: 135/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

18.kolo

27.02. 18:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 3:1 (0:0)
27.02. 20:15 Jihlava - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
So 28.02. 14:00 Jablonec - Bohemians 1905 3:0 (0:0)
So 28.02. 15:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:1 (0:1)
So 28.02. 17:00 1.FK Příbram - Ml. Boleslav 2:0 (1:0)
So 28.02. 17:00 Č. Budějovice - Zbrojovka Brno 1:3 (0:1)
So 28.02. 20:15 Slavia Praha - Teplice 2:2 (1:2)
Ne 01.03. 16:00 H. Králové - Viktoria Plzeň 2:3 (1:1)

2:2 (1:2)

So 28.02. 2015 20:15 - Eden  - 6221 diváků
Rozhodčí: Zelinka - Peřina, Hock

Góly (Asistence)

   19´  M. Škoda   (R. Hrubý)
   55´  T. Grigar   (vlastní)

Góly (Asistence)

   12´  R. Potočný   (Š. Vachoušek)
   23´  R. Potočný   (Š. Vachoušek)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 90
O
O
O
Z
Z
Z 64 70
Z 13 80
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 65
O 41
O
O 50
Z
Z 89
Z 63
Z 80
Z 38
U 30 90
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 70
U 80
Z 90
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 65
Z 80
U 90
Trenér:   Miroslav Beránek   Trenér:   Petr Rada  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Chlumec n. C. - Teplice
B-Tým: ČFL - skupina B, Po 05.10. 13:00
Bohemians 1905 - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 04.10. 10:15
Dukla Praha - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 04.10. 12:30
Dukla Praha - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, So 03.10. 10:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor, So 03.10. 00:00
Teplice - Duchcov
Ženy: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Teplice - H. Králové
Žáci U-14: Česká liga, So 03.10. 12:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor MŽ, St 30.09. 17:00
Kostomlaty - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, So 03.10. 13:30
SK Kladno - Teplice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 03.10. 13:30
SK Kladno - Teplice

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.