Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 266/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26738
Týden:
266
Dnes:
35
On-line:
1

Synot liga

ID: 8493  |  Sezona: 2014/15  |  muži  |  Návštěvy: 138/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

3.kolo

08.08. 18:00 Jihlava - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
08.08. 20:15 Baník Ostrava - Teplice 1:1 (1:1)
So 09.08. 17:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
So 09.08. 17:00 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
So 09.08. 20:15 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:1 (0:0)
Ne 10.08. 17:00 H. Králové - Ml. Boleslav 0:0 (0:0)
Ne 10.08. 17:00 Č. Budějovice - Viktoria Plzeň 0:4 (0:3)
Ne 10.08. 20:15 Slavia Praha - Slovan Liberec 4:1 (1:1)

1:1 (1:1)

Pá 08.08. 2014 20:15 - Bazaly - 3811 diváků
Rozhodčí: Nenadál - Kotalík, Hájek

Góly (Asistence)

   37´  a. aze

Góly (Asistence)

   27´  A. Mahmutovič   (F. Litsingi)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 72
O
Z 81
Z
Z 61
Z 80
Z
U 41
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 90
O 40
O
O
O 61 76
Z
Z 90
Z 64
Z 49
Z
U 61
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 61
U 72 82
O 80
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 61 71 87
Z 76
U 90
Trenér:   Martin Svědík   Trenér:   Zdeněk Ščasný  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Chlumec n. C. - Teplice
B-Tým: ČFL - skupina B, Po 05.10. 13:00
Bohemians 1905 - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 04.10. 10:15
Dukla Praha - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 04.10. 12:30
Dukla Praha - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, So 03.10. 10:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor, So 03.10. 00:00
Teplice - Duchcov
Ženy: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Teplice - H. Králové
Žáci U-14: Česká liga, So 03.10. 12:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor MŽ, St 30.09. 17:00
Kostomlaty - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, So 03.10. 13:30
SK Kladno - Teplice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 03.10. 13:30
SK Kladno - Teplice

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.