Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 266/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26738
Týden:
266
Dnes:
35
On-line:
1

Synot liga

ID: 8493  |  Sezona: 2014/15  |  muži  |  Návštěvy: 138/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

5.kolo

22.08. 18:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
22.08. 20:15 Teplice - Slovan Liberec 2:2 (0:0)
So 23.08. 17:00 Č. Budějovice - Ml. Boleslav 2:1 (1:1)
So 23.08. 17:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 2:3 (1:0)
So 23.08. 17:00 Jablonec - Jihlava 2:0 (1:0)
So 23.08. 17:00 H. Králové - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
So 23.08. 20:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
Ne 24.08. 20:15 Dukla Praha - Sparta Praha 1:0 (1:0)

2:2 (0:0)

Pá 22.08. 2014 20:15 - Na stínadlech - 5720 diváků
Rozhodčí: Hrubeš - Urban, Pospíšil

Góly (Asistence)

   63´  v. vuc   (S. Nivaldo)
   79´  J. Krob   (penalta)

Góly (Asistence)

   53´  V. Hadaščok   (M. Frýdek)
   88´  K. Luckassen   (J. Šural)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 73
O
O 46
Z
Z
Z
Z
U 55
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 42
O 23
O
O
Z 59
Z 42 81
Z 67
Z 67
U
U 86
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
U 55
Z 73
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 67
Z 67
U 81 88
Trenér:   Zdeněk Ščasný   Trenér:   Samuel Slovák  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Chlumec n. C. - Teplice
B-Tým: ČFL - skupina B, Po 05.10. 13:00
Bohemians 1905 - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 04.10. 10:15
Dukla Praha - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 04.10. 12:30
Dukla Praha - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, So 03.10. 10:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor, So 03.10. 00:00
Teplice - Duchcov
Ženy: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Teplice - H. Králové
Žáci U-14: Česká liga, So 03.10. 12:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor MŽ, St 30.09. 17:00
Kostomlaty - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, So 03.10. 13:30
SK Kladno - Teplice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 03.10. 13:30
SK Kladno - Teplice

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.