Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 194/1
  • Fans: 32
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
19032
Týden:
194
Dnes:
29
On-line:
1

Česká liga žáků U-14 skupina C

ID: 8509  |  Sezona: 2014/15  |  žáci U-14  |  Návštěvy: 15/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

5.kolo

So 06.09. 11:45 Povltavská FA - Tempo 3:4 (3:1)
So 06.09. 11:45 Viktoria Žižkov - Písek 3:2 (1:1)
So 06.09. 12:00 Táborsko - Vyšehrad 2:1 (0:0)
Ne 07.09. 11:15 Čáslav - Rokycany 2:6 (1:2)
Ne 07.09. 11:45 Motorlet Praha - Benešov 1:0 (0:0)
Ne 07.09. 11:45 Karlovy Vary - Admira Praha 1:14 (1:5)

20:1 (10:0)

So 02.05. 2015 12:00

Góly (Asistence)

     O. Drescher   (A. Yuzvak)
   11´  M. Pátek   (P. Matějka)
   13´  A. Yuzvak
   16´  M. Pátek
   18´  J. Horníček
   25´  P. Matějka   (A. Yuzvak)
   28´  P. Matějka   (A. Yuzvak)
   30´  O. Drescher
   31´  M. Škurek
   32´  M. Pátek   (P. Matějka)
   39´  A. Pivoňka
   45´  P. Matějka   (F. Malý)
   47´  P. Matějka   (G. Solazzo)
   49´  G. Solazzo
   50´  A. Pivoňka
   52´  A. Pivoňka
   53´  G. Solazzo   (M. Hronek)
   60´  O. Drescher
   63´  F. Malý
   68´  M. Hronek

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 36
O
Z 36
Z
Z
Z 36
U 36
U 36
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 36
U 36
O 36
U 36
Z 36
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Trenér:   Martin Průša  
Správce karty klubu: Jiří Kurek
 . : Správní chlap na fotbalovém místě.
13:00  28.09. 2020

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 03.10. 10:15
Benešov - Admira Praha
B-Tým: Pražský přebor, So 03.10. 10:30
Královice - Admira Praha
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 04.10. 10:00
Admira Praha - Chrudim
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 04.10. 12:15
Admira Praha - Chrudim
Dorost U-19 B: ČD skupina C, St 30.09. 18:30
Admira Praha - Střešovice 1911
Ml. dorost B: ČD skupina C , St 30.09. 16:15
Admira Praha - Střešovice 1911
Žáci U-15: Divize skupina A, So 03.10. 10:00
Písek - Admira Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 03.10. 12:00
Písek - Admira Praha
: II. třída MŽ, skupina F, So 03.10. 12:00
Aritma Praha - Admira Praha
: Krajský přebor MŽ, Ne 04.10. 14:00
Admira Praha - Dukla JM
: II. třída SŽ, skupina C, Ne 04.10. 13:00
Dukla JM - Admira Praha
Žáci U-13: ČL skupina C, So 03.10. 14:00
FC Háje - Admira Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, So 03.10. 14:00
FC Háje - Admira Praha
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 5 0 0 0 25:2 15
2. 6 4 1 0 1 13:8 14
3. 6 4 0 0 2 13:10 12
4. 6 4 0 0 2 11:8 12
5. 5 3 0 2 0 11:4 11
6. 4 3 0 0 1 12:9 9
7. 6 3 0 0 3 12:9 9
8. 6 2 1 1 2 8:10 9
9. 5 2 0 1 2 15:10 7
10. 5 2 0 0 3 11:8 6
11. 4 1 1 0 2 4:7 5
12. 4 1 1 0 2 4:7 5
13. 4 1 0 0 3 1:8 3
14. 6 1 0 0 5 7:16 3
15. 5 1 0 0 4 3:13 3
16. 5 0 0 0 5 0:21 0

Nejčtenější ze sportu