Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 198/1
  • Fans: 32
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
19035
Týden:
198
Dnes:
35
On-line:
1

Česká liga žáků U-14 skupina C

ID: 8509  |  Sezona: 2014/15  |  žáci U-14  |  Návštěvy: 15/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

7.kolo

So 20.09. 11:45 Viktoria Žižkov - Vyšehrad 8:0 (3:0)
Ne 21.09. 11:15 Čáslav - Tempo 0:11 (0:8)
Ne 21.09. 11:45 Písek - Rokycany 8:3 (5:0)
Ne 21.09. 12:45 Karlovy Vary - Benešov 0:5 (0:1)
Ne 21.09. 14:45 Táborsko - Admira Praha 2:3 np (2:1)
Ne 21.09. 15:45 Povltavská FA - Motorlet Praha 3:4 np (1:1)

12:1 (6:1)

So 16.05. 2015 12:00

Góly (Asistence)

     P. Matějka
   18´  F. Mižišin
   23´  P. Matějka   (M. Hronek)
   27´  M. Hronek   (J. Pouzar)
   35´  M. Hronek   (F. Mižišin)
   39´  J. Horníček   (J. Švarc)
   41´  J. Švarc   (M. Hronek)
   46´  J. Švarc
   58´  A. Pivoňka   (A. Yuzvak)
   65´  J. Pouzar
   67´  J. Pronyshyn

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 36
O 36
Z
Z 36
Z
Z 36
Z 36
U
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 36
Z 36
U 36
U 36
Z 36
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Trenér:   Robert Pátek  
Správce karty klubu: Jiří Kurek
 . : Správní chlap na fotbalovém místě.
13:00  28.09. 2020

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 03.10. 10:15
Benešov - Admira Praha
B-Tým: Pražský přebor, So 03.10. 10:30
Královice - Admira Praha
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 04.10. 10:00
Admira Praha - Chrudim
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 04.10. 12:15
Admira Praha - Chrudim
Dorost U-19 B: ČD skupina C, St 30.09. 18:30
Admira Praha - Střešovice 1911
Ml. dorost B: ČD skupina C , St 30.09. 16:15
Admira Praha - Střešovice 1911
Žáci U-15: Divize skupina A, So 03.10. 10:00
Písek - Admira Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 03.10. 12:00
Písek - Admira Praha
: II. třída MŽ, skupina F, So 03.10. 12:00
Aritma Praha - Admira Praha
: Krajský přebor MŽ, Ne 04.10. 14:00
Admira Praha - Dukla JM
: II. třída SŽ, skupina C, Ne 04.10. 13:00
Dukla JM - Admira Praha
Žáci U-13: ČL skupina C, So 03.10. 14:00
FC Háje - Admira Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, So 03.10. 14:00
FC Háje - Admira Praha
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 5 0 0 0 25:2 15
2. 6 4 1 0 1 13:8 14
3. 6 4 0 0 2 13:10 12
4. 6 4 0 0 2 11:8 12
5. 5 3 0 2 0 11:4 11
6. 4 3 0 0 1 12:9 9
7. 6 3 0 0 3 12:9 9
8. 6 2 1 1 2 8:10 9
9. 5 2 0 1 2 15:10 7
10. 5 2 0 0 3 11:8 6
11. 4 1 1 0 2 4:7 5
12. 4 1 1 0 2 4:7 5
13. 4 1 0 0 3 1:8 3
14. 6 1 0 0 5 7:16 3
15. 5 1 0 0 4 3:13 3
16. 5 0 0 0 5 0:21 0

Nejčtenější ze sportu