Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 199/1
  • Fans: 32
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
18985
Týden:
199
Dnes:
6
On-line:
1

Česká liga žáků U-14 skupina C

ID: 8509  |  Sezona: 2014/15  |  žáci U-14  |  Návštěvy: 21/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

10.kolo

St 08.10. 16:45 Benešov - Vyšehrad 14:0 (7:0)
So 11.10. 11:45 Povltavská FA - Táborsko 2:3
So 11.10. 12:00 Admira Praha - Písek 7:3 (5:3)
So 11.10. 13:45 Tempo - Rokycany 2:0 (1:0)
Ne 12.10. 11:45 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 3:1 (3:1)
Ne 12.10. 13:15 Karlovy Vary - Čáslav 5:0 (3:0)

0:19 (0:10)

So 06.06. 2015 16:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

     J. Švarc   (A. Yuzvak)
   11´  J. Švarc
   12´  O. Drescher   (P. Matějka)
   15´  O. Drescher
   23´  J. Pronyshyn
   26´  J. Švarc
   28´  J. Švarc
   29´  A. Lipták
   31´  P. Matějka
   35´  J. Horák
   45´  O. Drescher   (J. Švarc)
   52´  J. Švarc
   62´  A. Yuzvak   (J. Pouzar)
   63´  J. Pouzar
   64´  P. Hájek
   65´  J. Pouzar
   67´  F. Malý
   68´  M. Pátek   (A. Yuzvak)
   69´  J. Rybín
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 53
O
Z
Z 53
Z 53
Z
Z 53
U 53
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 53
U 53
U 53
Z 53
U 53
Trenér:   Robert Segmüller  
Správce karty klubu: Jiří Kurek

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 27.09. 10:15
Admira Praha - Králův Dvůr
B-Tým: Pražský přebor, Po 28.09. 14:00
Admira Praha - Př. Kopanina
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 27.09. 10:00
Hradec Králové - Admira Praha
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 27.09. 12:15
Hradec Králové - Admira Praha
Dorost U-19 B: ČD skupina C, So 26.09. 10:00
Třebeš - Admira Praha
Ml. dorost B: ČD skupina C , So 26.09. 12:15
Třebeš - Admira Praha
Žáci U-15: Divize skupina A, So 26.09. 10:00
Admira Praha - SK Kladno
Žáci U-14: Divize skupina A, So 26.09. 12:00
Admira Praha - SK Kladno
: II. třída MŽ, skupina F, So 26.09. 11:00
Admira Praha - Ambassadors
: Krajský přebor MŽ, So 03.10. 00:00
Admira Praha - Dukla JM
: II. třída SŽ, skupina C, Po 28.09. 17:00
Admira Praha - Nebušice
Žáci U-13: ČL skupina C, So 26.09. 13:00
Admira Praha - Dukla Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, So 26.09. 13:00
Admira Praha - Dukla Praha
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 4 4 0 0 0 22:2 12
2. 5 3 0 2 0 11:4 11
3. 5 3 1 0 1 11:8 11
4. 5 3 0 0 2 11:7 9
5. 5 3 0 0 2 10:8 9
6. 5 3 0 0 2 10:10 9
7. 5 2 1 1 1 8:9 9
8. 5 2 0 0 3 11:8 6
9. 3 2 0 0 1 10:8 6
10. 4 1 1 0 2 4:7 5
11. 4 1 1 0 2 4:7 5
12. 4 1 0 1 2 10:10 4
13. 3 1 0 0 2 1:6 3
14. 5 1 0 0 4 7:13 3
15. 4 1 0 0 3 3:10 3
16. 4 0 0 0 4 0:16 0

Nejčtenější ze sportu