Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 447/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26680
Týden:
447
Dnes:
15
On-line:
1

5:1 (3:0)

Pá 18.09. 2020 20:00 - Eden  - 9285 diváků
Rozhodčí: Marek - Horák, Batík

Pohár FAČR

ID: 8526  |  Sezona: 2014/15  |  muži  |  Návštěvy: 62/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

2.kolo

Út 12.08. 17:00 Písek - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)
Út 12.08. 17:00 Neratovice - Teplice 0:2 (0:0)
Út 12.08. 17:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 1:4 (1:2)
Út 12.08. 17:00 Hlučín - Baník Ostrava 1:2 (0:2)
Út 12.08. 17:00 Blansko - Frýdek-Místek 1:4 (1:3)
St 13.08. 17:00 Union 2013 - Ústí n/L 0:2 (0:1)
St 13.08. 17:00 Kolín - Bohemians 1905 0:3 (0:1)
St 13.08. 17:00 Rosice - Znojmo 1:3 (0:2)
St 13.08. 17:00 Kroměříž - Zlín 1:2 np (1:1)
St 13.08. 17:00 Třebíč - 0:4 (0:2)
St 13.08. 17:00 Jíloviště - Štěchovice 1:2 (1:1)
St 13.08. 17:00 Uničov - Třinec 0:3 (0:1)
St 13.08. 17:00 Zábřeh - Karviná 0:2 (0:0)
St 13.08. 17:00 Klatovy - Dobrovice 0:5 (0:2)
St 13.08. 17:00 Převýšov - Pardubice 0:1 (0:0)
St 13.08. 17:00 Jablonec n.J. - Vlašim 2:4 (1:2)
St 13.08. 17:00 Olympia HK - Hradec Králové 0:6 (0:2)
St 13.08. 17:00 Admira Praha - Sokolov 1:0 np (0:0)
St 13.08. 17:00 Živanice - Vysoké Mýto 4:0 (1:0)
St 13.08. 17:00 Brozany - Č. Budějovice 2:6 (1:2)
St 13.08. 17:00 Bohemians - Varnsdorf 2:0 (2:0)
St 13.08. 17:00 Hranice - Opava 1:2 np (1:1)
St 13.08. 17:00 Chrudim - Slavia Praha 1:3 (1:1)
Út 19.08. 17:00 Viktoria Žižkov - Jihlava 2:1 (0:1)
St 20.08. 17:00 Domažlice - Dukla Praha 3:1 (0:0)
St 20.08. 17:00 Tachov - Táborsko 1:3 (0:0)
Út 02.09. 17:00 Velké Meziříčí - Sigma Olomouc 0:3 (0:2)

0:2 (0:0)

Út 12.08. 2014 17:00 - 1023 diváků
Rozhodčí: Jech - Hájek

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   65´  M. Lüftner   (J. Krob)
   88´  S. Nivaldo
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 80
O
O
O 83
O 52
Z 46
Z
Z
Z
U 60
U 46
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
U 46
Z 60
Trenér:   Zdeněk Ščasný  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 26.09. 16:30
Teplice - Baník Ostrava
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 27.09. 11:00
Teplice - Slovan Liberec
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 27.09. 10:30
Teplice - Mladá Boleslav
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 27.09. 12:45
Teplice - Mladá Boleslav
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, Pá 25.09. 11:00
Teplice - Sparta Praha
: Okresní přebor, So 03.10. 00:00
Teplice - Duchcov
Ženy: 2.liga žen, Ne 27.09. 12:30
Baník Ostrava - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, Pá 25.09. 13:00
Teplice - Sparta Praha
: Okresní přebor MŽ, So 03.10. 00:00
Kostomlaty - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
Žáci U-12: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 4 0 0 15:4 12
2. 4 3 1 0 15:2 10
3. 4 3 0 1 8:5 9
4. 4 3 0 1 10:7 9
5. 4 2 1 1 7:3 7
6. 3 2 1 0 5:2 7
7. 4 2 1 1 4:3 7
8. 4 2 0 2 8:7 6
9. 4 1 2 1 5:4 5
10. 4 1 2 1 5:7 5
11. 4 1 1 2 5:7 4
12. 4 1 1 2 3:6 4
13. 4 1 0 3 5:10 3
14. 4 1 0 3 4:9 3
15. 4 0 2 2 3:6 2
16. 4 0 2 2 2:10 2
17. 3 0 1 2 2:7 1
18. 4 0 1 3 4:11 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.