Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 450/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26682
Týden:
450
Dnes:
20
On-line:
1

5:1 (3:0)

Pá 18.09. 2020 20:00 - Eden  - 9285 diváků
Rozhodčí: Marek - Horák, Batík

Pohár FAČR

ID: 8526  |  Sezona: 2014/15  |  muži  |  Návštěvy: 62/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

3.kolo

St 03.09. 17:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 2:1 (1:1)
St 03.09. 17:00 Štěchovice - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
05.09. 16:00 Ústí n/L - Slovan Liberec 0:3 (0:2)
05.09. 17:00 Vlašim - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
05.09. 19:00 Opava - Karviná 1:0 (1:0)
So 06.09. 10:15 Bohemians - Teplice 0:3 (0:1)
So 06.09. 16:00 Zlín - 1.FC Slovácko 0:4 (0:2)
So 06.09. 17:00 Sigma Olomouc - Třinec 0:1 (0:1)
So 06.09. 17:00 Bohemians 1905 - Č. Budějovice 2:0 (2:0)
Ne 07.09. 17:00 Živanice - Sparta Praha 1:3 (0:1)
Ne 07.09. 17:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
Út 09.09. 17:00 Admira Praha - Hradec Králové 1:2 np (1:1)
St 10.09. 17:00 Domažlice - Pardubice 1:0 (0:0)
St 24.09. 16:30 Táborsko - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
St 08.10. 16:00 Znojmo - 1:0 (1:0)

0:3 (0:1)

So 06.09. 2014 10:15 - 535 diváků
Rozhodčí: Pechanec - Černý, Blažej

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   24´  J. Krob
   66´  v. vuc
   83´  E. Salami
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 52
O
O
O 86
Z
Z
Z
Z 71
U
U 66
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 52
U 66
Z 71
Trenér:   Zdeněk Ščasný  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 26.09. 16:30
Teplice - Baník Ostrava
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 27.09. 11:00
Teplice - Slovan Liberec
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 27.09. 10:30
Teplice - Mladá Boleslav
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 27.09. 12:45
Teplice - Mladá Boleslav
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, Pá 25.09. 11:00
Teplice - Sparta Praha
: Okresní přebor, So 03.10. 00:00
Teplice - Duchcov
Ženy: 2.liga žen, Ne 27.09. 12:30
Baník Ostrava - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, Pá 25.09. 13:00
Teplice - Sparta Praha
: Okresní přebor MŽ, So 03.10. 00:00
Kostomlaty - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
Žáci U-12: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 4 0 0 15:4 12
2. 4 3 1 0 15:2 10
3. 4 3 0 1 8:5 9
4. 4 3 0 1 10:7 9
5. 4 2 1 1 7:3 7
6. 3 2 1 0 5:2 7
7. 4 2 1 1 4:3 7
8. 4 2 0 2 8:7 6
9. 4 1 2 1 5:4 5
10. 4 1 2 1 5:7 5
11. 4 1 1 2 5:7 4
12. 4 1 1 2 3:6 4
13. 4 1 0 3 5:10 3
14. 4 1 0 3 4:9 3
15. 4 0 2 2 3:6 2
16. 4 0 2 2 2:10 2
17. 3 0 1 2 2:7 1
18. 4 0 1 3 4:11 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.