Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8542
  • Návštěvy: 31/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5675
    Týden:
    31
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
     <  01 02 >

    1.předkolo - odvety

    Út 08.07. 20:45 Linfield - Tórshavn B36 1:1 (1:0)
    Čt 10.07. 14:30 Karagandy FC - Shirak Gyumri 4:0 (3:0)
    Čt 10.07. 15:00 Astana - Pyunik 2:0 (1:0)
    Čt 10.07. 16:00 MIKA Jerevan - Split 1:1 (1:0)
    Čt 10.07. 17:00 Laçi - Velenje 2:1 np (1:1)
    Čt 10.07. 17:00 Daugava - Vikingur 1:1 (0:0)
    Čt 10.07. 17:30 Ekranas - Crusaders FC 1:2 (0:0)
    Čt 10.07. 17:30 Honka - Sillamäe 3:2 pp (2:1)
    Čt 10.07. 17:30 Podgorica - Folgore 3:0 (1:0)
    Čt 10.07. 17:30 Lovćen Cetinje - FK Željezničar 0:1 (0:0)
    Čt 10.07. 18:00 Inter Baku - FC Tiraspol 3:1 (0:1)
    Čt 10.07. 18:00 Atlantas - Differdange 3:1 (1:0)
    Čt 10.07. 18:00 Jelgava - Rosenborg 0:2 (0:1)
    Čt 10.07. 18:00 Chikhura - FK Turnovo 3:1 (1:1)
    Čt 10.07. 18:00 Sant Juliá - Čukarički 0:0 (0:0)
    Čt 10.07. 18:00 FC Kalju - Fram Reykjavík 2:2 (1:1)
    Čt 10.07. 18:00 Haugesund - Airbus FC 2:1 (1:1)
    Čt 10.07. 18:30 Daugava Riga - Aberdeen 0:3 (0:3)
    Čt 10.07. 19:00 CS Fola - Göteborg 0:2 (0:0)
    Čt 10.07. 19:00 Tromsö IL - Santos Tartu 6:1 (3:1)
    Čt 10.07. 19:00 Brommapojkarna - VPS Vaasa 2:0 (0:0)
    Čt 10.07. 19:00 FC Zimbru - FK Škendija 2:0 (1:0)
    Čt 10.07. 19:00 Flamurtari - Sioni Bolnisi 1:2 (0:0)
    Čt 10.07. 19:30 Trnava - Mirandés 5:0 (3:0)
    Čt 10.07. 19:30 Birkirkara - DVTK 1:4 (1:1)
    Čt 10.07. 19:30 Kukësi - Almaty 0:0 (0:0)
    Čt 10.07. 19:45 Bangor City - Stjarnan FC 0:4 (0:0)
    Čt 10.07. 19:45 Litex Lovech - Veris Kišiněv 1:0 (1:0)
    Čt 10.07. 19:45 Aberystwyth Town - Derry City 0:5 (0:2)
    Čt 10.07. 20:00 College Europa - Vaduz 0:1 (0:0)
    Čt 10.07. 20:00 ÍF Fuglafjördur - Myllykosken 0:0 (0:0)
    Čt 10.07. 20:00 Sligo Rovers - Banga 4:0 (1:0)
    Čt 10.07. 20:30 Ferencvárosi - Sliema 2:1 (1:0)
    Čt 10.07. 20:30 Libertas - Botev Plovdiv 0:2 (0:0)
    Čt 10.07. 20:30 Koper - Čelik Nikšić 4:0 (2:0)
    Čt 10.07. 20:30 Siroki Brijeg - FK Qäbälä 3:0 (2:0)
    Čt 10.07. 20:45 Metalurg Skopje - UE Coloma 2:0 (2:0)
    Čt 10.07. 20:45 Dundalk - Jeunesse Esch 3:1 (3:0)
    Čt 10.07. 20:45 Glenavon FC - Hafnarfjördur 2:3 (0:2)

    2:1 (0:0)

    Čt 07.08. 2014 20:30 - 22717 diváků

    Góly (Asistence)

       58´  A. Lacazette
       89´  C. N´Jie

    Góly (Asistence)

       71´  F. Milla   (penalta)
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    U
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O 66
    O 23
    O 15
    Z
    Z 79
    Z 71
    Z
    Z
    U 43 68
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 68 76
    U 71
    Z 79
    Trenér:   Karel Jarolím  
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu