Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8542
  • Návštěvy: 17/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6302
    Týden:
    17
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
    < 01 02  > 

    1. předkolo - 1. zápasy

    Út 01.07. 17:45 Sliema - Ferencvárosi 1:1 (1:0)
    Út 01.07. 17:45 Jeunesse Esch - Dundalk 0:2 (0:0)
    Út 01.07. 18:00 FK Škendija - FC Zimbru 2:1 (0:0)
    Čt 03.07. 16:00 Pyunik - Astana 1:4 (0:1)
    Čt 03.07. 16:00 Almaty - Kukësi 1:0 (0:0)
    Čt 03.07. 16:00 Shirak Gyumri - Karagandy FC 1:2 (0:0)
    Čt 03.07. 16:30 Veris Kišiněv - Litex Lovech 0:0 (0:0)
    Čt 03.07. 17:00 Banga - Sligo Rovers 0:0 (0:0)
    Čt 03.07. 17:00 Santos Tartu - Tromsö IL 0:7 (0:4)
    Čt 03.07. 17:00 FK Qäbälä - Siroki Brijeg 0:2 (0:0)
    Čt 03.07. 17:30 Čelik Nikšić - Koper 0:5 (0:2)
    Čt 03.07. 17:30 Myllykosken - ÍF Fuglafjördur 1:0 (0:0)
    Čt 03.07. 17:30 Sillamäe - Honka 2:1 (1:0)
    Čt 03.07. 18:00 VPS Vaasa - Brommapojkarna 2:1 (0:1)
    Čt 03.07. 18:00 UE Coloma - Metalurg Skopje 0:3 (0:2)
    Čt 03.07. 18:00 FK Turnovo - Chikhura 0:1 (0:1)
    Čt 03.07. 18:45 Botev Plovdiv - Libertas 4:0 (1:0)
    Čt 03.07. 19:00 Rosenborg - Jelgava 4:0 (2:0)
    Čt 03.07. 19:00 Göteborg - CS Fola 0:0 (0:0)
    Čt 03.07. 19:00 Sioni Bolnisi - Flamurtari 2:3 (2:1)
    Čt 03.07. 19:00 FC Tiraspol - Inter Baku 2:3 (0:2)
    Čt 03.07. 19:00 Vaduz - College Europa 3:0 (2:0)
    Čt 03.07. 19:30 Differdange - Atlantas 1:0 (0:0)
    Čt 03.07. 19:45 Airbus FC - Haugesund 1:1 (1:1)
    Čt 03.07. 20:00 Split - MIKA Jerevan 2:0 (1:0)
    Čt 03.07. 20:00 Tórshavn B36 - Linfield 1:2 (0:1)
    Čt 03.07. 20:00 Velenje - Laçi 1:1 (1:0)
    Čt 03.07. 20:00 Čukarički - Sant Juliá 4:0 (1:0)
    Čt 03.07. 20:00 Mirandés - Trnava 2:4 (0:3)
    Čt 03.07. 20:00 Vikingur - Daugava 2:1 (1:0)
    Čt 03.07. 20:30 Folgore - Podgorica 1:2 (0:2)
    Čt 03.07. 20:30 DVTK - Birkirkara 2:1 (1:1)
    Čt 03.07. 20:45 Aberdeen - Daugava Riga 5:0 (1:0)
    Čt 03.07. 20:45 Derry City - Aberystwyth Town 4:0 (2:0)
    Čt 03.07. 20:45 Crusaders FC - Ekranas 3:1 (2:0)
    Čt 03.07. 21:15 Stjarnan FC - Bangor City 4:0 (2:0)
    Čt 03.07. 21:15 Fram Reykjavík - FC Kalju 0:1 (0:0)
    Čt 03.07. 21:15 FK Željezničar - Lovćen Cetinje 0:0 (0:0)
    Čt 03.07. 21:15 Hafnarfjördur - Glenavon FC 3:0 (0:0)

    3:0 (1:0)

    Čt 31.07. 2014 18:00 - 8000 diváků

    Góly (Asistence)

         K. Fatai
       74´  K. Fatai
       81´  K. Fatai

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 65
    O
    O 9
    O
    Z 78
    Z
    Z
    Z
    Z
    U 53 71
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    O 65 70
    U 71
    U 78
    Trenér:   Samuel Slovák  
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu