Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 390/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
30464
Týden:
390
Dnes:
71
On-line:
1

Evropská liga - 1.předkolo

ID: 8542  |  Sezona: 2014/15  |  muži  |  Návštěvy: 31/0
 <  01 02 >

1.předkolo - odvety

Út 08.07. 20:45 Linfield - Tórshavn B36 1:1 (1:0)
Čt 10.07. 14:30 Karagandy FC - Shirak Gyumri 4:0 (3:0)
Čt 10.07. 15:00 Astana - Pyunik 2:0 (1:0)
Čt 10.07. 16:00 MIKA Jerevan - Split 1:1 (1:0)
Čt 10.07. 17:00 Laçi - Velenje 2:1 np (1:1)
Čt 10.07. 17:00 Daugava - Vikingur 1:1 (0:0)
Čt 10.07. 17:30 Ekranas - Crusaders FC 1:2 (0:0)
Čt 10.07. 17:30 Honka - Sillamäe 3:2 pp (2:1)
Čt 10.07. 17:30 Podgorica - Folgore 3:0 (1:0)
Čt 10.07. 17:30 Lovćen Cetinje - FK Željezničar 0:1 (0:0)
Čt 10.07. 18:00 Inter Baku - FC Tiraspol 3:1 (0:1)
Čt 10.07. 18:00 Atlantas - Differdange 3:1 (1:0)
Čt 10.07. 18:00 Jelgava - Rosenborg 0:2 (0:1)
Čt 10.07. 18:00 Chikhura - FK Turnovo 3:1 (1:1)
Čt 10.07. 18:00 Sant Juliá - Čukarički 0:0 (0:0)
Čt 10.07. 18:00 FC Kalju - Fram Reykjavík 2:2 (1:1)
Čt 10.07. 18:00 Haugesund - Airbus FC 2:1 (1:1)
Čt 10.07. 18:30 Daugava Riga - Aberdeen 0:3 (0:3)
Čt 10.07. 19:00 CS Fola - Göteborg 0:2 (0:0)
Čt 10.07. 19:00 Tromsö IL - Santos Tartu 6:1 (3:1)
Čt 10.07. 19:00 Brommapojkarna - VPS Vaasa 2:0 (0:0)
Čt 10.07. 19:00 FC Zimbru - FK Škendija 2:0 (1:0)
Čt 10.07. 19:00 Flamurtari - Sioni Bolnisi 1:2 (0:0)
Čt 10.07. 19:30 Trnava - Mirandés 5:0 (3:0)
Čt 10.07. 19:30 Birkirkara - DVTK 1:4 (1:1)
Čt 10.07. 19:30 Kukësi - Almaty 0:0 (0:0)
Čt 10.07. 19:45 Bangor City - Stjarnan FC 0:4 (0:0)
Čt 10.07. 19:45 Litex Lovech - Veris Kišiněv 1:0 (1:0)
Čt 10.07. 19:45 Aberystwyth Town - Derry City 0:5 (0:2)
Čt 10.07. 20:00 College Europa - Vaduz 0:1 (0:0)
Čt 10.07. 20:00 ÍF Fuglafjördur - Myllykosken 0:0 (0:0)
Čt 10.07. 20:00 Sligo Rovers - Banga 4:0 (1:0)
Čt 10.07. 20:30 Ferencvárosi - Sliema 2:1 (1:0)
Čt 10.07. 20:30 Libertas - Botev Plovdiv 0:2 (0:0)
Čt 10.07. 20:30 Koper - Čelik Nikšić 4:0 (2:0)
Čt 10.07. 20:30 Siroki Brijeg - FK Qäbälä 3:0 (2:0)
Čt 10.07. 20:45 Metalurg Skopje - UE Coloma 2:0 (2:0)
Čt 10.07. 20:45 Dundalk - Jeunesse Esch 3:1 (3:0)
Čt 10.07. 20:45 Glenavon FC - Hafnarfjördur 2:3 (0:2)

3:1 (2:0)

Čt 28.08. 2014 20:30 - GENERALI Arena  - 16612 diváků

Góly (Asistence)

   10´  L. Krejčí
   44´  B. Dočkal
   63´  J. Brabec   (B. Dočkal)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 57
O
O
O 55
Z 84
Z
Z 89
Z 32
Z
U 90
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 84
Z 89
U 90
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Trenér:   Vítězslav Lavička  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 05.12. 17:00
Sigma Olomouc - 1.FK Příbram
B-Tým: Moravskoslezská liga, So 06.03. 00:00
Frýdek-Místek - Sigma Olomouc
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 28.11. 11:00
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 28.11. 13:15
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, So 06.03. 10:00
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
: 2.liga žen, So 27.03. 00:00
Líšeň - Sigma Olomouc
Žáci U-14: MSL Top, So 06.03. 00:00
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 7 1 0 26:2 22
2. 8 6 0 2 23:13 18
3. 9 5 3 1 15:8 18
4. 8 5 1 2 19:12 16
5. 9 4 2 3 10:11 14
6. 8 4 1 3 12:8 13
7. 8 4 1 3 13:10 13
8. 8 4 0 4 11:11 12
9. 8 3 3 2 9:11 12
10. 7 3 2 2 10:7 11
11. 8 3 1 4 11:11 10
12. 8 2 3 3 11:17 9
13. 7 2 2 3 10:7 8
14. 8 2 2 4 10:13 8
15. 8 2 0 6 9:17 6
16. 8 1 2 5 7:18 5
17. 8 1 2 5 6:18 5
18. 8 0 2 6 5:23 2

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.