Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9762
  • Návštěvy: 103/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    53179
    Týden:
    103
    Dnes:
    19
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    2.kolo

    So 29.08. 10:30 Zličín - Cholupice 2:1 (0:0)
    So 29.08. 10:30 Střešovice 1911 - Bohemians 1:1 (1:1)
    So 29.08. 10:30 Uhelné sklady - FC Háje 8:1 (3:0)
    So 29.08. 17:00 ABC Braník - Union Vršovice 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Př. Kopanina - Motorlet Praha B 2:0 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Stodůlky - Královice 0:8 (0:3)
    Ne 30.08. 17:00 Třeboradice - ČAFC Praha 2:3 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Zbraslav - Admira Praha B 2:2 (1:1)

    8:1 (3:0)

    So 29.08. 2015 10:30 - Admira UMT - 65 diváků
    Rozhodčí: Tereba - Zelený, Kalcovský

    Góly (Asistence)

       30´  J. Klouček
       36´  D. Belán
       40´  D. Švorčík
       51´  D. Belán
       52´  P. Studnička
       77´  D. Belán   (penalta)
       83´  L. Zilvar
       88´  P. Studnička

    Góly (Asistence)

       62´  M. Dvořák
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O
    O 44
    Z 46
    Z
    Z
    Z 88
    U
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O 66
    O
    O
    Z 46
    Z 46
    Z
    Z 46
    Z
    U 59
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    O 44
    Z 46
    U 88
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    B 46
    B 46
    Z 46
    O 59
    Z 66
    B
    Trenér:   Robert Hlavica   Trenér:   Petr Procházka  
    Správce soutěže: Jan Syrový

    Nejčtenější ze sportu