Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 358/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26726
Týden:
358
Dnes:
49
On-line:
1

Synot liga

ID: 9825  |  Sezona: 2015/16  |  muži  |  Návštěvy: 141/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

19.kolo

So 27.02. 15:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
So 27.02. 15:00 Zlín - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
So 27.02. 15:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
So 27.02. 15:00 1.FC Slovácko - Jihlava 3:1 (1:1)
So 27.02. 15:00 Teplice - Slovan Liberec 0:3 (0:0)
So 27.02. 18:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
Ne 28.02. 17:30 Slavia Praha - Baník Ostrava 3:1 (2:1)
St 20.04. 19:30 Dukla Praha - Sparta Praha 1:2 (1:0)

0:3 (0:0)

So 27.02. 2016 15:00 - Na stínadlech - 4328 diváků
Rozhodčí: Houdek - Moláček, Vlasjuk

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   50´  H. Shala   (v. vuc)
   73´  v. vuc   (T. Koubek)
   80´  v. vuc
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 80
O
O
O
O
Z
Z
Z 48,76 76
Z 60
Z 9 83
U 87
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 41
O
O
O
Z 67
Z
Z 80
Z
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 60
Z 83
Z 87
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 67 77
Z 77 90
Z 80
Trenér:   David Vavruška   Trenér:   Jindřich Trpišovský  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Chlumec n. C. - Teplice
B-Tým: ČFL - skupina B, Po 05.10. 13:00
Bohemians 1905 - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 04.10. 10:15
Dukla Praha - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 04.10. 12:30
Dukla Praha - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, So 03.10. 10:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor, So 03.10. 00:00
Teplice - Duchcov
Ženy: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Teplice - Hradec Králové
Žáci U-14: Česká liga, So 03.10. 12:30
Pardubice - Teplice
: Okresní přebor MŽ, St 30.09. 17:00
Kostomlaty - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
Žáci U-12: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.