Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 633/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26663
Týden:
633
Dnes:
69
On-line:
1

5:1 (3:0)

Pá 18.09. 2020 20:00 - Eden  - 9285 diváků
Rozhodčí: Marek - Horák, Batík

Synot liga

ID: 9825  |  Sezona: 2015/16  |  muži  |  Návštěvy: 169/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

15.kolo

27.11. 18:00 Dukla Praha - Teplice 4:0 (2:0)
So 28.11. 17:00 Baník Ostrava - Jihlava 1:2 (1:2)
So 28.11. 17:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
So 28.11. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
So 28.11. 20:15 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1:1 (1:1)
Po 30.11. 17:15 Jablonec - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
Po 30.11. 18:00 Zlín - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
Po 30.11. 19:15 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)

4:0 (2:0)

Pá 27.11. 2015 18:00 - Juliska - 1132 diváků
Rozhodčí: Houdek - Wilczek, Kubr

Góly (Asistence)

   40´  A. Čajič   (B. Milošević)
   45´  K. Gorkšs   (J. Mareš)
   75´  T. Přikryl   (J. Považanec)
   89´  K. Gorkšs   (T. Berger)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 23
O
O
Z
Z
Z 83
U 55 84
U 71 72
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 67
O
O
O
Z 72
Z
Z
Z
Z 82
U 46
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 72
Z 83
O 84
Z
U
B
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 72
Z 82
B
U
U
U
Trenér:   Luboš Kozel   Trenér:   David Vavruška  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 26.09. 16:30
Teplice - Baník Ostrava
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 27.09. 11:00
Teplice - Slovan Liberec
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 27.09. 10:30
Teplice - Mladá Boleslav
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 27.09. 12:45
Teplice - Mladá Boleslav
Starší dorost B: ČD skupina B, St 30.09. 13:15
Teplice - SK Rakovník
Dorost U-17 B: ČD skupina B, St 30.09. 15:30
Teplice - SK Rakovník
Žáci U-15: Česká liga, Pá 25.09. 11:00
Teplice - Sparta Praha
: Okresní přebor, Ne 27.09. 10:00
Sobědruhy - Teplice
Ženy: 2.liga žen, Ne 27.09. 12:30
Baník Ostrava - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, Pá 25.09. 13:00
Teplice - Sparta Praha
: Okresní přebor MŽ, St 23.09. 17:00
Teplice - Trnovany
Žáci U-13: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
Žáci U-12: ČL skupina B, Po 28.09. 14:00
Teplice - Junior Děčín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 4 0 0 15:4 12
2. 4 3 1 0 15:2 10
3. 4 3 0 1 8:5 9
4. 4 3 0 1 10:7 9
5. 4 2 1 1 7:3 7
6. 3 2 1 0 5:2 7
7. 4 2 1 1 4:3 7
8. 4 2 0 2 8:7 6
9. 4 1 2 1 5:4 5
10. 4 1 2 1 5:7 5
11. 4 1 1 2 5:7 4
12. 4 1 1 2 3:6 4
13. 4 1 0 3 5:10 3
14. 4 1 0 3 4:9 3
15. 4 0 2 2 3:6 2
16. 4 0 2 2 2:10 2
17. 3 0 1 2 2:7 1
18. 4 0 1 3 4:11 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.