Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 170/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
30222
Týden:
170
Dnes:
49
On-line:
1

2:2 (1:1)

Ne 04.10. 2020 15:30 - Andrův stadion - 2000 diváků
Rozhodčí: Ardeleanu - Kubr, Myška

Synot liga

ID: 9825  |  Sezona: 2015/16  |  muži  |  Návštěvy: 111/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

1.kolo

24.07. 17:30 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:1 (1:0)
24.07. 19:00 Jihlava - Sparta Praha 0:0 (0:0)
So 25.07. 17:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 4:3 (1:1)
So 25.07. 17:00 1.FK Příbram - Jablonec 2:3 (1:2)
So 25.07. 17:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
So 25.07. 20:15 Teplice - Sigma Olomouc 2:2 (1:0)
Ne 26.07. 17:00 Bohemians 1905 - Zlín 0:1 (0:1)
Ne 26.07. 20:15 Slovan Liberec - Ml. Boleslav 4:2 (1:1)

2:2 (1:0)

So 25.07. 2015 20:15 - Na stínadlech - 3715 diváků
Rozhodčí: Marek - Pochylý, Paták

Góly (Asistence)

   41´  M. Fillo   (T. Vondrášek)
   50´  R. Potočný   (J. Krob)

Góly (Asistence)

   91´  J. Petr   (z. zah)
   92´  h. hal   (z. zah)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 78
Z
Z
Z 90
Z
U 84
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 62
O
O 85
O
Z
Z 72
Z 30 87
Z
U 81
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 78
U 84
O 90
O
Z
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 72
Z 81
Z 87
O
O
O
O
Trenér:   David Vavruška   Trenér:   Leoš Kalvoda  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 07.11. 14:30
Sigma Olomouc - 1.FK Příbram
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 01.11. 10:15
Velké Meziříčí - Sigma Olomouc
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, Út 03.11. 11:00
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, Út 03.11. 13:15
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 08.11. 10:00
Sigma Olomouc - Kroměříž
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 08.11. 12:30
Sigma Olomouc - Kroměříž
Žáci U-15: MSL Top, St 04.11. 16:00
Karviná - Sigma Olomouc
: Krajská soutěž , Ne 01.11. 12:00
Loštice - Sigma Olomouc
: 2.liga žen, Ne 08.11. 11:00
Sigma Olomouc - Teplice
Žáci U-14: MSL Top, St 04.11. 18:00
Karviná - Sigma Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 07.11. 10:00
Sigma Olomouc - Sparta Brno
Žáci U-12: MSL skupina jih, Ne 08.11. 10:00
Sigma Olomouc - Sparta Brno
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.