Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 248/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
30186
Týden:
248
Dnes:
27
On-line:
1

2:2 (1:1)

Ne 04.10. 2020 15:30 - Andrův stadion - 2000 diváků
Rozhodčí: Ardeleanu - Kubr, Myška

Synot liga

ID: 9825  |  Sezona: 2015/16  |  muži  |  Návštěvy: 111/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

11.kolo

23.10. 20:15 Slavia Praha - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
So 24.10. 17:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)
So 24.10. 17:00 Ml. Boleslav - 1.FC Slovácko 4:1 (2:1)
So 24.10. 17:00 Zlín - Teplice 1:2 (0:1)
So 24.10. 20:15 Jablonec - Dukla Praha 3:3 (1:2)
Ne 25.10. 16:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
Ne 25.10. 17:00 Jihlava - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
Ne 25.10. 18:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 3:0 (1:0)

3:3 (1:2)

So 24.10. 2015 20:15 - Střelnice - 1230 diváků
Rozhodčí: Jech - Štěrba, Kotík

Góly (Asistence)

   30´  M. Pospíšil   (penalta)
   79´  M. Doležal
   90´  T. Wágner   (penalta)

Góly (Asistence)

   23´  M. Krmenčík   (O. Vrzal)
   35´  M. Krmenčík
   55´  L. Štětina   (T. Berger)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 58
Z 22 69
Z
Z 46
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 90
Z
Z 75
Z
Z 81
U 33 89
U 39 80
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
Z 58
Z 69
O
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 75
O 80
U 89
O
B
Z
Trenér:   Jaroslav Šilhavý   Trenér:   Luboš Kozel  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 31.10. 14:30
Pardubice - Sigma Olomouc
B-Tým: Moravskoslezská liga, St 28.10. 13:30
Sigma Olomouc - Petřkovice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 31.10. 11:00
Sigma Olomouc - Meteor
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 31.10. 13:15
Sigma Olomouc - Meteor
Dorost U-19 B: MSL - U19, So 31.10. 12:30
Vítkovice 1919 - Sigma Olomouc
Dorost U-17 B: MSL - U17, So 31.10. 15:15
Vítkovice 1919 - Sigma Olomouc
Žáci U-15: MSL Top, St 04.11. 16:00
Karviná - Sigma Olomouc
: Okresní přebor,sk. C, So 31.10. 00:00
Horka n.M. - Sigma Olomouc
: 2.liga žen, So 31.10. 00:00
FC Praha - Sigma Olomouc
Žáci U-14: MSL Top, St 04.11. 18:00
Karviná - Sigma Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 31.10. 00:00
FKM Vysočina - Sigma Olomouc
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 31.10. 00:00
FKM Vysočina - Sigma Olomouc
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.