Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1989
  • Návštěvy: 243/1
  • Fans: 16
  • web >
  • Liberec  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
27210
Týden:
243
Dnes:
30
On-line:
1

Evropská liga - 1.předkolo

ID: 9840  |  Sezona: 2015/16  |  muži  |  Návštěvy: 25/0
 <  01 02 >

1.předkolo - odvety

Út 07.07. 21:00 Shamrock Rovers - FC Niderkorn 3:0 (2:0)
Čt 09.07. 16:00 Almaty - CZ Beograd 2:1 (1:0)
Čt 09.07. 17:00 Dacia - FK Renova 4:1 (1:1)
Čt 09.07. 17:30 Sutjeska FK - Debreceni 2:0 (0:0)
Čt 09.07. 18:00 FK Spartaks - Podgorica 0:0 (0:0)
Čt 09.07. 18:00 Zhodino - Kukësi 0:0 (0:0)
Čt 09.07. 18:00 Dudelange - UC Dublin 2:1 (2:1)
Čt 09.07. 18:00 Elfsborg - Lahti 5:0 (3:0)
Čt 09.07. 18:00 FK Qäbälä - Dinamo Tbilisi 2:0 (0:0)
Čt 09.07. 18:00 Ulisses - Birkirkara 1:3 (0:2)
Čt 09.07. 18:00 FC Tskhinvali - Botosani 1:3 (0:1)
Čt 09.07. 18:00 Inter Baku - Laçi 0:0 (0:0)
Čt 09.07. 18:00 Omonia - Dinamo Batumi 2:0 (0:0)
Čt 09.07. 18:00 FC Kalju - Aktobe 0:0 (0:0)
Čt 09.07. 18:30 Soligorsk - Glenavon FC 3:0 (1:0)
Čt 09.07. 19:00 Beitar Jeruzalém - Ordabasy 2:1 (1:0)
Čt 09.07. 19:00 Rosenborg - Vikingur 0:0 (0:0)
Čt 09.07. 19:00 Odds - Sheriff 0:0 (0:0)
Čt 09.07. 19:00 Beroe St.Zagora - Atlantas 3:1 (2:0)
Čt 09.07. 19:00 Hajduk Split - Sillamäe 6:2 (2:2)
Čt 09.07. 19:00 Slovan Bratislava - College Europa 3:0 (2:0)
Čt 09.07. 19:00 Apollon Limassol - Ceadîr Lunga 2:0 (1:0)
Čt 09.07. 19:00 AIK Stockholm - VPS Vaasa 4:0 (1:0)
Čt 09.07. 19:05 Randers - Sant Juliá 3:0 (1:0)
Čt 09.07. 19:30 Žilina - Glentoran 3:0 (1:0)
Čt 09.07. 19:30 Lok. Zagreb - Airbus FC 2:2 (0:0)
Čt 09.07. 19:30 Zrinjski - Shirak Gyumri 2:1 (0:0)
Čt 09.07. 19:30 Lusitanos - West Ham 0:1 (0:1)
Čt 09.07. 19:45 Litex Lovech - Jelgava 2:2 (1:1)
Čt 09.07. 19:45 Vaduz - La Fiorita 5:1 (3:0)
Čt 09.07. 20:00 FK Rabotnički - Flora 2:0 (0:0)
Čt 09.07. 20:00 Tirana - Strömsgodset 0:1 (0:0)
Čt 09.07. 20:00 Runavík - Linfield 4:3 (3:2)
Čt 09.07. 20:00 Bala Town - Differdange 2:1 (0:0)
Čt 09.07. 20:00 Slask Wroclaw - Celje 3:1 (0:0)
Čt 09.07. 20:05 Trnava - Sarajevo 0:0 (0:0)
Čt 09.07. 20:30 Koper - Vik. Reykjavik 2:2 (1:0)
Čt 09.07. 20:30 Ferencvárosi - G. A. Eagles 4:1 (3:0)
Čt 09.07. 20:30 Vojvodina - MTK Budapešť 3:1 (2:1)
Čt 09.07. 20:30 Juvenes-Dogana - Bröndby 0:2 (0:0)
Čt 09.07. 20:30 Jagiellonia - FK Kruoja 8:0 (4:0)
Čt 09.07. 20:30 Čukarički - Domžale 0:0 (0:0)
Čt 09.07. 20:30 Mladost - Neftçi 1:1 (0:0)
Čt 09.07. 20:45 St.Patrick´s - Skonto FC 0:2 (0:1)
Čt 09.07. 20:45 St. Johnstone - Alashkert 2:1 (1:0)
Čt 09.07. 20:45 Valletta - Newtown AFC 1:2 (0:1)
Čt 09.07. 20:45 HB Tórshavn - Riteriai 1:4 (0:2)
Čt 09.07. 20:45 Aberdeen - FK Škendija 0:0 (0:0)
Čt 09.07. 21:15 Žel.Sarajevo - Balzan Youths 1:0 (0:0)
Čt 09.07. 21:15 KR Reykjavík - Cork City 2:1 pp (1:1)
Čt 09.07. 21:15 Hafnarfjördur - SJK Seinäjoki 1:0 (0:0)

0:1 (0:1)

Čt 27.08. 2015 20:00 - 26500 diváků

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   22´  J. Šural
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 73
O 48
O
Z 34
Z
Z
Z
Z 49
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 55
O
O 91
O
O
Z 62
Z 27 49
Z 59
Z 55 75
Z 33
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 34
Z 49
O 73
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 49
Z 62
O 7549
Trenér:   Damir Buric   Trenér:   Jindřich Trpišovský  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Evropská liga, Čt 29.10. 18:55
CZ Beograd - Slovan Liberec
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 01.11. 10:15
Slovan Liberec - Pardubice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 01.11. 00:00
Admira Praha - Slovan Liberec
Starší dorost B: ČD skupina B, So 31.10. 10:00
Slovan Liberec - FF Roudnice
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 31.10. 00:00
Slovan Liberec - FF Roudnice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 1 1 0 0 2:0 3
2. 1 1 0 0 1:0 3
3. 1 0 0 1 0:1 0
4. 1 0 0 1 0:2 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.