Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9948
  • Návštěvy: 63/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32159
    Týden:
    63
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

    3.kolo

    Út 22.09. 16:30 Prostějov - Zlín 1:4 (1:2)
    Út 22.09. 16:30 Táborsko - Dukla Praha 1:2 (0:0)
    Út 22.09. 16:30 Ústí n/L - Slavia Praha 4:2 (2:0)
    St 23.09. 16:30 Tachov - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    St 23.09. 16:30 Slavičín - Frýdek-Místek 1:2 (1:2)
    St 23.09. 16:30 Varnsdorf - Slovan Liberec 2:3 np (2:2)
    St 23.09. 16:30 Pardubice - Teplice 3:0 (2:0)
    St 23.09. 16:30 Králův Dvůr - Sparta Praha 1:2 np (1:1)
    St 23.09. 18:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    St 23.09. 18:00 Znojmo - Jihlava 0:5 (0:0)
    Út 29.09. 16:30 Klatovy - Ml. Boleslav 0:5 (0:4)
    Út 29.09. 16:30 Vyšehrad - Jablonec 0:2 (0:1)
    Út 29.09. 17:00 Č. Budějovice - 1.FK Příbram 2:5 (0:3)
    Út 29.09. 18:00 Opava - Sigma Olomouc 1:5 (0:2)
    St 30.09. 17:00 H. Králové - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Út 06.10. 15:30 Rýmařov - Karviná 0:3 (0:0)

    4:2 (2:0)

    Út 22.09. 2015 16:30 - Ústí n.Labem - 3296 diváků
    Rozhodčí: Pechanec - Černý, Wilczek

    Góly (Asistence)

       25´  J. Peterka
       36´  T. Smola   (penalta)
       67´  P. Hošek
       92´  F. Novotný

    Góly (Asistence)

       71´  J. Zmrhal
       89´  M. Škoda
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O 40
    Z
    Z
    Z 75
    Z 46
    Z 70
    Z
    U 62
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O 75
    O
    Z 36 68
    Z
    Z
    Z 54
    Z 46
    Z
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 46
    U 62
    O 70 87
    O
    O
    Z
    Z
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 46
    Z 54 90+1
    Z 68
    O
    U
    Z
    Z
    Trenér:   Petr Němec   Trenér:   Dušan Uhrin  
    Správce soutěže: X X

    Nejčtenější ze sportu