Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 117/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
30106
Týden:
117
Dnes:
20
On-line:
1

2:2 (1:1)

Ne 04.10. 2020 15:30 - Andrův stadion - 2000 diváků
Rozhodčí: Ardeleanu - Kubr, Myška

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 9948  |  Sezona: 2015/16  |  muži  |  Návštěvy: 32/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

2.kolo

St 26.08. 17:00 Vyškov - Kroměříž 1:2 np (1:1)
St 26.08. 17:00 Tasovice - Znojmo 1:3 (0:1)
St 26.08. 17:30 Stará Říše - Jihlava 2:3 (1:1)
Čt 27.08. 16:30 Prostějov - Třinec 1:0 np (0:0)
Čt 27.08. 17:00 Rýmařov - Baník Ostrava 4:3 (1:2)
Čt 27.08. 17:30 Český Krumlov - Č. Budějovice 0:4 (0:3)
28.08. 17:00 Vltavín - 1.FK Příbram 1:9 (0:4)
28.08. 17:00 Velké Meziříčí - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
28.08. 17:00 Neratovice - Dukla Praha 0:4 (0:3)
28.08. 17:30 Union 2013 - Slavia Praha 0:7 (0:3)
So 29.08. 10:15 Chrudim - H. Králové 0:5 (0:1)
So 29.08. 10:30 Tachov - Sokolov 3:2 np (2:2)
So 29.08. 17:00 Dobrovice - Varnsdorf 1:2 (0:1)
So 29.08. 17:00 Mohelnice - Frýdek-Místek 1:2 (0:0)
So 29.08. 17:00 Hlučín - Opava 0:1 (0:1)
So 29.08. 17:00 Velké Karlovice - Zlín 1:6 (0:1)
So 29.08. 17:00 Vítkovice - Karviná 2:3 np (2:2)
So 29.08. 17:00 Klatovy - Mostecký FK 1:0 (0:0)
So 29.08. 17:00 Králův Dvůr - Vlašim 2:1 np (1:1)
So 29.08. 17:00 Karlovy Vary - Táborsko 2:6 (1:3)
So 29.08. 17:00 Slavičín - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
So 29.08. 17:00 Olympia HK - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
Ne 30.08. 10:15 Převýšov - Pardubice 0:5 (0:4)
Ne 30.08. 17:00 Štěchovice - Teplice 1:4 (0:3)
Ne 30.08. 17:00 Čáslav - Vyšehrad 0:3 (0:2)
Ne 30.08. 17:00 Kolín - Ústí n/L 2:4 (0:1)
St 02.09. 17:00 Rosice - Sigma Olomouc 0:5 (0:2)

0:5 (0:2)

St 02.09. 2015 17:00 - 650 diváků
Rozhodčí: Machálek - Vysloužil, Pochylý

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

     M. Ordoš   (penalta)
   30´  M. Ordoš
   48´  c. cho
   89´  M. Ordoš
   90´  J. Rolinc
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 58
Z
Z
Z
Z
U 78
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 58
U 78
O
U
U
U
U
Trenér:   Leoš Kalvoda  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 24.10. 14:30
Sigma Olomouc - Karviná
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 25.10. 10:15
Sigma Olomouc - Kroměříž
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 24.10. 11:00
Pardubice - Sigma Olomouc
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 24.10. 13:15
Pardubice - Sigma Olomouc
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 25.10. 10:00
Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 25.10. 12:45
Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko
Žáci U-15: MSL Top, So 24.10. 10:00
Sigma Olomouc - Zlín
: Krajská soutěž , St 21.10. 17:15
Sigma Olomouc - Prostějov
: 2.liga žen, So 24.10. 00:00
Sigma Olomouc - H. Králové
Žáci U-14: MSL Top, So 24.10. 12:00
Sigma Olomouc - Zlín
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 24.10. 00:00
Sigma Olomouc - Hodonín
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 24.10. 00:00
Sigma Olomouc - Hodonín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.